Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy buliba lesmárolok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy buliba lesmárolok egy csajt szerintetek mit fog mondani?

Figyelt kérdés
ismerjük egymást már régen én szerelmes vagyok/voltam belé de ő elutasított most meg azt mondta hogy menjünk el együtt egy buliba! Én meg arra gondoltam hogy lesmárolom? Mit fog csinálni?/mondani? Vagy ne tegyem? ő 15éves

2012. aug. 21. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
15 Éves? Akkor ő még lehet élvezné is. Viszont az apja ha megtudja akkorát fog leb@szni, hogy talán előbb érsz a mars-ra mint a NASA űrszondája...
2012. aug. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
megprobàlhatod, de ne random, mert akkor 2 qurva nagy pofonnak leszel kis gazdàja, egyrészt a làny, màsrészt az apuka/anyuka részéröl! Abban az esetben persze, ha nem egy mai szüzqrva a kiscsaj!
2012. aug. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de a buli nem nálluk lesz hanem egy diszkóba ha ő pofonvág az nem érdekel úgy is kibékülünk vesztünk már össze sokszor!
2012. aug. 21. 14:31
 4/5 menta34 ***** válasza:

Mit értesz lesmárolás alatt? hirtelen elkapod, odarántod aztán hajrá? ez felejtős, jellemzően pofon a vége :D


Viszont ha közel kerülsz hozzá, szemébe nézel, odahajolsz jelezvén, hogy mit szeretnél kivársz picit és ha nem menekül el, akkor megteszed az teljesen oké :)

2012. aug. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kapd le nyugodtan... de készülj fel rá -igen általánosítok- hogy a végén lehet térdelni fog... vagy mást kap le ő
2012. aug. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!