Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerezzem meg ezt a lányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem meg ezt a lányt?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy lánnyal 2 hete, és egyszerűen beleszerettem. Belül is tökéletes számomra, jófej, vicces, és külsőre meg pont olyan mint én csak nőben, szőkésbarna és zöld szemű, tökéletes testtel stb. Iszonyat jól éreztem magam vele, de el kellett mennie 1 hétre a Balatonra tábora (20 éves). Persze én nem örültem neki, hiszen az ilyen mindig félbecsapja az ismerkedést. Nem volt netközelben persze ez idő alatt. Mikor visszajött, aranyosan ráírtam, megkérdezve hogy érezte magát, stb. és nem válaszolt. Semmire nem reagált. Én pedig úgy tudtam, hogy ez lesz.


Mit lehet ilyenkor csinálni? Nekem ő tényleg kell és nem akarom ezt a lányt feladni. Bármilyen trükköt, ötletet szívesen fogadok, egyszerűen azt se tudom megkérdezni tőle mi baja van. (mi történhetett a táborban? :D)


2012. aug. 21. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
jol megdugták
2012. aug. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És el is olvasta a leveledet?
2012. aug. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, elolvasott egy asztrofizikáról szóló könyvet a táborban, és most teljesen leköti az, hogy mi történhetett az ősrobbanást követő első pikoszekundum alatt, és ezért nem ér rá válaszolni neked...
2012. aug. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
xD
2012. aug. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

doktorossz-xD

amúgy lehet, hogy el sem olvasta:)

megesett, hogy egyik haverom teljesen ki volt akadva mert nem írt vissza egy közös haverunk..teljesen tanácstalan volt mert azt hitte vmivel megbántotta a haverját, hogy a srtác nem írt vissza:D ezt nekem panaszolta el..első kérdésem az volt, hogy "el is olvasta a a tőled kapott üzeneteket" mire az volt a válasz "ja nem xD" :DD

szóval lehet nem történt semmi olyasmi a táborban :D

2012. aug. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem elég valószínű, hogy le akar koptatni, nem túl fair tőle, hogy ezt így csinálja, de ez van. :S (20L)
2012. aug. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!