Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés
Tartós komoly kapcsolatom van már 2 éve. Nem ugyan olyan már minden mint az elején, de szeretjük egymást. Én egy kis kalandra vágytam. Egy buliban megismerkedtem egy sráccal aki komoly benyomást tett rám. Volt bújás csók simogatás. Neki is van barátnője. Az este után még beszélgettünk egy ideig, aztán minden kapcsolat megszakadt közöttünk. Nem hagynám ott érte a barátomat én nem is vagyunk igazán egy világ, de még is mindig ő jár a fejemben. Mért lehet ez? Talán azért mert nem kaphatom meg vagy komolyabb...???

2012. aug. 22. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
az, hogy egy olcsó ..banc vagy. a helyedben elmondanám a barátomnak és véget vetnék a kapcsolatnak, hogy maradjon egy pirinyó önbecsülésem. bár ahogy a kérdésed értelmezem eléggé elhalványul benned a megcsalás része a dolognak.
2012. aug. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gondold végig, hogy hol siklott vakvágányra a kapcsolatotok... Majd gondolj bele, hogy mit műveltél és neked ez fordított esetben milyen lenne. Aztán hagyd ott.
2012. aug. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ő is megcsalt egyszer és mind kettőnknél az alkohol volt a fő ok bár ez nem kifogás
2012. aug. 22. 14:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezek szerint te már nem a barátodat szereted, hanem a srácot. Így nincs értelme folytatnod a kapcsolatot, hogy más áll előtted fizikailag és más a vágyaidban!
2012. aug. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!