Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel lephetném meg a barátoma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lephetném meg a barátomat névnapján?

Figyelt kérdés

Tudom, ezt nekem kell tudnom, de elmondom miért tettem fel a kérdést:

eddig kapott tőlem egy nyakláncot-ezt nem hordja. Kapott tőlem egy kis kulcstartó plüssöt-ezt mióta nála voltam egyszerse láttam. Kapott egy plüssöt, az a szekrényén hever, összvisz egyszer vagy kétszer aludt vele. Kapott csokit-azt nem nagyon szereti. Aminek tényleg nagyon örült, azt szülinapjára kapta tőlem: vettem egy sima fehér pólót, és kézzel rárajzoltam a kedvenc mesefiguráját. Azóta is hordja.

Most lesz a névnapja, és nem tudom mit adhatnék neki. 1000Ft-ból tudok gazdálkodni. Gondoltam, hogy csinálok neki olyan sütit, amit megis eszik. De azon kívül? Karkötő kilőve, közös képes párna kilőve. Gondoltam, hogy veszek egy alsónadrágot neki, és arra is rajzolok. De a méretét nem tudom, és mivel távol van így nem tudom megkérdezni.....Eddig mindig szembe jutott valami kreatív, mostmeg itt ülök, két napja ezen gondolkozok és nem jut eszembe semmi...:(


2012. aug. 22. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Van valami hobbija?
2012. aug. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szinte egész nap kockul. :)

Régen gördeszkázott, meg biciklizett de már aztse, max egy hónapban egyszer. A kockulásért odavan.

2012. aug. 22. 15:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Először is egy jó tanács. Fiúknak nem jó az az ajándék ami a lányoknak is. Plüss kulcstartó,plüss állat,nyaklánc... mind lányos. :) Vicces lenne ha a barátom plüssállattal aludna vagy plüss kulcstartót használna. Ciki lenne...


A póló mindig beválik. :) Azt már nem egyszer ajándékoztam neki én is. Ajándékboltba vettem neki ajándéktárgyat. Sokszor kapott már pólót vagy inget. Könyvet,mert szeret olvasni és tetszett is amit vettem neki. Finom sütit... [link] Ezt tudom ajánlani. Nagyon egyszerű és tök jó és egy ezresből kijön.

Volt mikor egy kemény, A/4-es lapra írtam egy szép szerelmes idézetet Müller Pétertől,ha gondolod el tudom küldeni. Mintás volt a papírlap és a szélét megégettem. Az is nagyon tetszett neki.

Közös fénykép fiús fényképkeretbe. Ez jó,mert ki tudja tenni az asztalára. Volt mikor fényképalbumot vettem neki és előhívattam pár közös képet...emlékekről, kirándulásokról.

Volt mikor meglepetést csináltam neki... piros kartonból szíveket vágtam ki és kiraktam a kis szívekből egy nagy szívet az asztal közepére és ott állt benne az ajándék. Kedvenc csoki meg kis apróság. :)

Olyan is volt mikor zoknit és alsógatyát vettem neki,mert ugye arra mindig szükség van és tudta is hordani. :)

Esetleg neves bögre...vagy valami egyedi mintájú. Lehet már kapni pár száz forintért. Esetleg neves törölköző. :)

Írj privátot ha valamivel kapcsolatban segítség kell. :)


17/L

2012. aug. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Harmadiknak igaza van. Amúgy ha bögre, akkor inkább olyan, mint ezen az oldalon az 1.

[link]


És azt írsz rá neki, amit akarsz :)

2012. aug. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!