Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok választani! Inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok választani! Inkább felejtsem el mindkettőt?

Figyelt kérdés
Ne nézzetek ribancnak, de nem tudok választani 2 férfi közül. Mit tegyek? Mi alapján döntsek? Próbáltam mérlegelni melyiknek van több pozitiv oldala, de nm jutottam ezzel előrébb...vgy inkàbb felejtsem el mindkettöt? Jó lenne minél elöbb döntenem , mert egyiket sem akarom szédíteni. 22/L

2012. aug. 22. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne felejtsd el mindkettőt, ugyan! Tölts el velük több időt hidd el segíteni fog a döntésben...:)
2012. aug. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
esetleg egy 3-as felállás? :D
2012. aug. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ha nem tudsz dönteni, melyik az igazi, akkor nem is szereted igazán :/ Felejtsd el, szerintem...
2012. aug. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az egyik az exem, nem tudom mit érzek iránta, de az tuti, hogy szexuálisan vonzodom még hozzá, viszont nem vágyom a töle kapott gyengédségre. A másik meg egyszerűen olyan gyengéd tud lenni, hogy abba beleborzongok sokszor. Imádok vele lenni, imádom őt csak ugy bámulni, várom a találkozásunkot. Viszont, ha az exem mással vam akkor meg megöl a féltékenység. Most jelenleg a másik felé jobban húzok, de nem tudom hogy jo döntés lenne e.. :/
2012. aug. 22. 16:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor általában az van, hogy egyik sem kell igazán.Valószín még nem vagy túl az exeden és a másik fiú valami olyat adott, amit az exed nem, vagy ez csúnya szó lesz, de esetleg vele vigasztalódsz.A helyedben mindekttőt hagynám, kicsit egyedül lennék, hogy tisztába kerüljek saját magammal.
2012. aug. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem semmiképpen se az exedet válaszd, abból semmi jó nem szokott kisülni. legjobb esetben még pár jó együttlét, amitől nem leszel semmivel sem előrébb.
2012. aug. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Exet ne... gondolom nem véletlenül ex, hiába vonz még. A másik srác is kérdéses, én is azon a véleményen vagyok, mint egy korábbi hozzászóló, valószínűleg csak vigasztalódás. De még ennél az utóbbinál még változhat a dolog. Menj el vele randizni, ide-oda, és majd meglátod, hogy valóban kell-e.
2012. aug. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!