Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan bírjátok ki, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan bírjátok ki, ha herpeszetek van és nem csókolhatjátok a párotokat?

Figyelt kérdés
Már 1 hete szenvedek, nagyon vele szeretnék már lenni:(

2012. aug. 22. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

én megcsókoltam

semmi baja nem lett

2012. aug. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1 hete szenvedsz? aloe verával kenegesd, amikor eszedbe jut, nekem 2 nap és el is tűnik, amúgy szörnyű ilyenkor az hogy nem akarom a másikat megfertőzni, de ilyenkor általában laza szex van :P:D
2012. aug. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Hole Hunter ***** válasza:

Rossz hírem van...máshogy is terjed.

Terjedése [szerkesztés]


A herpesz kontaktfertőzés és cseppfertőzés útján egyaránt terjed. Szigorú higiéniai előírások betartására van szükség. Különösen fontos, hogy a hólyagocskák tartalmát ne kenjük el, a fertőzést ne vigyük át más testrészekre, vagy más személyekre. A legtöbb ember szervezetében számos különböző herpeszvírus megtalálható. Bár a vírus csak fertőzés útján kapható el (jellemzően cseppfertőzéssel, így például egy közösen használt pohárral, szexuális aktussal, vagy csókolózással), ez azonban nagyon gyakran egyáltalán nem jelenti azt, hogy a vírus bármilyen tünete azonnal észrevehető lenne: a vírus egyik legfontosabb jellemzője, hogy hosszú ideig, akár évekig is látható tünet nélkül lappanghat az emberi szervezetben és csak valamilyen külső hatásra aktivizálja magát.

2012. aug. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hát velem köbö egy hete ugyan ez volt :"DD ronda herpesz...barátommal találkoztunk..nagyából 30 percig bírta..aztán megszólal : -óóó lesz@rom ha elkapom :"DD és lesmárolt xDDD szerencsére nem kapta el :$$
2012. aug. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
fúú én nagyon félek hogy megfertőzöm:/ de nem akar elmúúlniiiiiiiiii, 2 féle kenőccsel kenem és még gyógyszert is szedek rá.. :(
2012. aug. 22. 22:11
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer egy bulin megismerkedtem egy sráccal, és tulajdonképp az első igazi randinkra jött elő egy herpesz a számon... Lemondani már nem akartam, de próbáltam takargatni (persze, tudtam, hogy látja, de attól még nem kell folyton az arcában lennie, gondoltam), és mikor szájrapuszit akart adni, próbáltam elfordulni... A vége az lett, hogy elkapta az arcom és megcsókolt, hogy tudassa, abszolút nem érdekli.

Nem is lett semmi baja, hála a jó égnek ő nem volt érzékeny erre, velem ellentétben.


Röviden: nagy eséllyel nem fogja foglalkoztatni, nyugodtan találkozz vele, és ha tényleg nem zavarja, azt úgyis tudomásodra hozza majd =)

2012. aug. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is kijött az első randik valamelyikén, és annyira szomorú voltam, hogy most, hogy ilyen szörnyűségesen rusnya vagyok, biztos nem akar majd megcsókolni.


Nos, nem így történt :D Olyan sokat szeretgetett, mint ahogy egyébként, ugyanannyi csókot kaptam, ha nem többet.


Mondjuk neki soha semmitől nem jön ki.


Vannak viszont olyan emberek, akiktől még úgy is előjön, ha nincs is herpeszük, és iszom utánuk valahonnan. Ezeket az embereket igazából nem is kedvelem túlságosan, szóval lehet, hogy a szervezetem azért reagál így rájuk :D


Mást azért megfelelő felszerelés nélkül nem vállalnék herpesszel...

2012. aug. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!