Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Találkoztam egy külföldi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztam egy külföldi fiúval. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Találkoztam egy olasz fiúval, nagyon kedves és közvetlen. Angolul beszélgetünk kisebb zökkenőkkel, mert nem beszélek olyan jól, de azért valahogy megvagyunk. A baj igazából az, hogy 4 év van közöttünk és még nem volt barátom sem. Versenyszerűen sportolok és egy versenyen találkoztam vele(3 napos versenyeink vannak általában) Nem szoktam fiúkkal foglalkozni, de ő nagyon tetszik, és valószínűleg tetszem neki én is, mert mikor elmegyünk egymás mellett mindig mosolyog meg az első napon nagyon feltűnően nézett. Nem tudom másokhoz, hogy viszonyult, de velem nagyon kedves volt. 16 vagyok ő 20
2012. aug. 22. 23:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vissza fog menni Olaszba? Ha igen akkor hagyd a fenébe.
2012. aug. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy évre van leszerződtetve júniustól. Azt mondja, hogy nagyon tetszik neki itt eddig, ugyhogy lehet meg hosszabbítja.
2012. aug. 22. 23:34
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hajrá. Legyen boldog kapcsolatotok.
2012. aug. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
xD a paprikás krumpli az tényleg jó, csak nem ide tartozik. De azért köszi ;)
2012. aug. 23. 00:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!