Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tárkereső weboldalak vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tárkereső weboldalak vagy plakát utcára?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok hogyan lehet leggyorsabban és igen hatékonyan párt találni?Tudjuk aki mer az nagyott álmodik,más részt netes társkeresőkön meg sok a kamus meg link.Szerintem bár milyen hirdetésu formában lehet kifogni ilyen szemályeket.Én úgy gondoltam mivel szeretek álmodni álmodozni külön erre a cálra nyitnék tárhelyet itt legalább egyedül lennék és hölgy válasz lenne,amibe bízok egí kicsit.

#web #intertetes társkeresők #társkereső irodák #rám találsz
2012. aug. 23. 07:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg szimplán egy szerencsétlen f.asz vagy, szal teljesen mindegy.
2012. aug. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
azaz plakátold csak magad had röhögjenek egy jót a járókelők, ha szerencséd van még mutogatnak és megdobálnak
2012. aug. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek mind nagyon rosz módszerek a társkeresésre.

Egyszerűen akárhol ahol vagy, ha megtetszik egy lány menj oda hozzá, szólítsd meg, kezdj el vele beszélgetni. Soha ne használj csajozós dumákat, mert az a kudarc záloga, egyáltalán ne úgy menj oda, hogy csajozol, hanem, hogy egy embert akarsz megismerni, aki érdekel.


Egyébként pont ezért rosszak ezek a tárkeresési módszerek, mert mi nők arra vágyunk, hogy valaki kinézzen minket magának, és szeretnénk úgy érezni, hogy csak a mi személyünk érdekli az illetőt, nem csak egy csajt akar, hanem valamiért különlegesnek tart, választott. A csajozós dumákban is ez a rossz, hogy az nem személyes, nem egy embernek szól, akit egyenrangúnak kezelsz, hanem egy felszedendő csajnak. Lehet, hogy neked tényleg mindegy, csak legyen már egy barátnőd, viszont egy nő szeretné azt hinni, hogy neked nem barátnő kell, hanem ő.


És még valami: ha odamész csajokhoz, akkor sokan el fognak utasítani. De ez nem azt jelenti, hogy nem vagy nekik szimpatikus, vagy bármi baj lenne akár veled, akár a lánnyal, hanem csak annyi, hogy épp rosszkor találtad meg: talán van barátja, vagy éppen alaulóban van valami, éppen most van túl egy szakításon, vagy más okból nem áll készen egy kapcsolatra, vagy lehet, hogy csak épp rossz napja van és nincs kedve beszélgetni.


De a legfontosabb, hogy beszélgess mindig, ne pedig csajozz!!!

2012. aug. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Medobáljanak nem igazán szeretném,csak annyit szeretnék elérni hogy beszéljenek rólam akár jó indulattal vagy legyen rossz indulat
2012. aug. 25. 10:19
 5/5 A kérdező kommentje:
Lengyelországban is megcsinálta valaki hogy plakáton kereste az igazit Benkő Dani Alekosz egyenesen valóságsót indított házasságért hát én erre nem vágyok hogy reklámból nősüljek marad a plakát dolog talán
2012. aug. 28. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!