Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti az én helyembe mit tennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti az én helyembe mit tennétek?

Figyelt kérdés
A barátommal 2.hónapja vagyunk együtt,és eddig minden jó volt,imádtunk egymással lenni,de mostanában alig látom mert nagyon sokat dolgozik,reggel megy este jön,eddig is előfordult h későn ért haza.Azt mondta hogy jobb nekem egyedül,mert hogy úgy se lesz rám most egy ideig ideje,és hogy nem akarja h úgy érezzem h elhanyagol.És most fogalmam sincs h mit csináljak,mert szeretjük egymást,de nem lesz időnk egymásra,csak hétvégén.
2012. aug. 23. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:

De jó neked hogy csak ennyi a problémád,hogy hétvégén tudod látni!

Nem tudom mit szólnál ahhoz,hogy akit szeretsz max 4 hetente 1-2 napra láthatsz...Önző és kicsinyes vagy!

2012. aug. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Azt mondta hogy jobb nekem egyedül,mert hogy úgy se lesz rám most egy ideig ideje,és hogy nem akarja h úgy érezzem h elhanyagol". duma...

Ez azt jelenti, hogy nem akar veled lenni, vagy mert szabadságra vágyik, vagy mert van valakije. SzVSz

2012. aug. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2. válaszolót osztom!
2012. aug. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ezzel nem lenne semmi probléma, csak egyedül az a furi, ha azt mondta 'jobb nekem egyedül'

tisztázzátok az igényeiteket, és próbáljátok összeegyeztetni, ha nem megy, akkor egy év múlva se fog menni, akkor meg csak egymás idejét vesztegetitek, akár mennyire is szeretitek egymást

2012. aug. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én olyat nem mondanék annak, akit szeretek, hogy jobb neki egyedül.
2012. aug. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Valóban,ha szeretne szerintem sem mondana ilyet.

Sokan sokkal kevesebbet találkoznak sajnos.

Lehet valóban nem akar már téged,csak nem meri elmondani.

Az meg nem igaz,hogy önző vagy,van akinek egyszerűen több társaságra,törődésre van szüksége.Nem, tudom miért kell leszólni rögtön az embert :P

2012. aug. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát ha ilyet mond, akkor nem az a baj, hogy elhanyagoltnak érez téged, hanem, hogy nem akar veled lenni és azt akarja, hogy bevedd ezt a mesét arról, hogy jobb neked így. Beszéld meg vele, hogy mi a baj igazából.
2012. aug. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!