Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ha a bárátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha a bárátnőtök ezt tenné veletek?

Figyelt kérdés
Nah szal, a barátnőm teljesen józanon 3 napja smárolt egy másik fiúval, és most vallotta be nekem. Az a helyzet h nem tudom ebben a helyzetben mi lenne a helyes, mivel tudom h ő teljes szívéből szeret engem, és én is őt, de akk is...ezek után nem tudom mi lenne a leghelyesebb megoldás..vélemények? F/16
2012. aug. 23. 23:07
 1/10 anonim ***** válasza:
először is kérdezd meg hogy miért
2012. aug. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
azt mondta h nem tudja, de nagyon nagyon megbánta, és azóta csak sír, mert nem akar elveszíteni. Viszont ezek után nem tudom h milyen lenne a bizalom...
2012. aug. 23. 23:11
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha mindketten szeretitek egymást még ezek után is és látod rajta hogy őszintén bánja, akkor miért kéne szakítani?
2012. aug. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát én is azon voltam h megbocsájtok neki és adok még 1 esélyt, de ha a megcsalás legapróbb jelét is érzem azonnal szakítok.
2012. aug. 23. 23:17
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha megbánta, te meg túl tudod magad tenni rajta, akkor maradjatok együtt. Ha nem, akkor szakítsatok. A véleményem meg az, hogy a barátnőd kamasz, feszegeti a határokat, nálad is...
2012. aug. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát még kell egy kis idő h ezt igazán megértsem, mert nekem mindent csakis ő jelent, nekem még az eszembe sem jutott volna h esetleg megcsaljam v vlmi, nem vagyok olyan, de hát ő amúgyis kicsit oilyan vadabb típus :)
2012. aug. 23. 23:20
 7/10 anonim ***** válasza:

egyszerű...mind a ketten fiatalok vagytok, és ő még élni akar, nem akar lehorgonyozni egy pasi mellett élete végéit, szeretne ismerkedni stb...ú


mondani mindent lehet...pont ez az a korosztály amikor mindenki mindenkivel....(tisztelet a kivételnek)

2012. aug. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha teljes szívből szeretne, nem tenné ezt. Ne légy naiv...
2012. aug. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
71%
De nem lehet valakit úgy lesmárolni hogy nem tudja hogy miért tette!! Szerintem hazudik neked! Szakítsatok
2012. aug. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
71%
Közöld vele, hogy: "Üdvözöllek Dobottfalván." "Te vagy a lakosság." Én ezt tenném...
2012. aug. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!