Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kistörpi kérdése:

A férfiak mindig ilyenek?

Figyelt kérdés
Barátommal lassan egy éve együtt vagyunk ,de nagyon idegesít már hogy ha pl ideges valami másra akkor azt rajtam vezeti le és minden féle apróságon amit mondok felhúzza magát mégjobban s elkezd bunkóskodni meg minden,s 5-10perc múlva meg hogy jaj de imádlak kicsim <3 .. Vagyis mindig van nálatok ilyesfajta kedélyváltozás??

#férfi #idegesítő #kedélyváltozás
2012. aug. 24. 08:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Jahhh, minden férfi ugyanaz, szerinted?
2012. aug. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De akkor sem a barátnőjén kellene levezetni ezt....
2012. aug. 24. 09:01
 3/13 B.angel ***** válasza:
100%

Nem, valóban nem!

De mi lenne, ha kinyitnád a szád és megmondanád neki? :) Hidd el a kommunikáció hasznos dolog az életben! ;)

2012. aug. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
válts barátot. éppen ráérek. udvarolhatsz nekem. talán van esélyed.
2012. aug. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Na,én az ilyentől egyenesen rosszul vagyok,ha ilyet olvasok.


"Jaj de imádlak kicsim <3" Hát persze...


Ez lehet aztán a boldog párkapcsolat...-.-"

2012. aug. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

nálunk is volt ilyen anno...egy db-ig nyeltem hogy majd lenyugszik...aztán egyszer pont olyan hangulatban talált engem is és mondhatni hogy kifakadtam és leüvöltöttem a fejét hogy elegem van, és hogy fejezze be....azóta nem volt ilyen gond :)

megbeszéltem volna én vele normálisan is, csak úgy voltam vele hogy nem akarom még ezzel is felhúzni...és inkább csendben maradtam...:) úgymond jól jött ki, hogy pont nyűgös voltam én is...


L22

2012. aug. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Az én párom kifejezetten olyan, hogy elválasztja egymástól a munkát, ahol általában a legtöbb a feszültség, és a családját... Ő azt vallja, hogy ha a munkában felbosszantják, ne máson vezesse le.

Az első párom viszont hasonló volt, mint amilyet leírtál.

Szóval nem mindenki ilyen.

2012. aug. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Blazer X ***** válasza:

Nem hiszem, mert én se vagyok olyan. XD

Én ha feszült vagyok, akkor elmegyek arcot mosni,elmegyek kockulni kicsit, vagy más hogy engedem ki a feszültséget, de nem úgy, hogy a szeretteimet megbántsam közben. :)

Azért ez a "jaj de imádlak kicsim <3" ez nekem valahogy olyan selyemrambós stílusosnak hangzik. XD Ez a bók nagyon csöpögősnek tűnik nekem. XD Ilyet inkább a csajok szájából hallanék szívesen. :D

2012. aug. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem csak a férfiak... sőt, szerintem a nőkre ez inkább jellemző. Személyiségtől függően van, akire jobban, van, akire kevésbé, de általában elmondható, hogy az ember minél biztosabb talajon tudja a kapcsolatát valakivel, annál könnyebben előfordul, hogy elengedi magát és a másikon vezeti le a feszültségét. Gondolj csak arra, gyerekek és szülők között mennyire gyakran megtörténik - 'ma szar napom van, ezért mindenkivel ordítok' Persze nem mondom, hogy szép szokás, és vannak kivételek. közöld vele, hogy idegesít, akkor tán jobban odafigyel. Én is csak ezt tudom javasolni.
2012. aug. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Gyerek szülőben én még nem láttam ilyet... Az elég beteges kapcsolat lehet.


Én viszont ilyesmi vagyok. Hát sajnos. De azért elviselhető még szerintem, nem teszem pokollá senki életét sem.

2012. aug. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!