Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok egyedül?

Figyelt kérdés
Keresem az igaz szerelmet... még nem vagyok annyira idős, de mégis már vágyom arra, hogy valaki szeressen. Általában szépnek tartanak és vékony vagyok... Mondhatni kislányosan öltözöm.. Szóval nem rakom ki semmimet, de nem is húzom magam egy zsákba. Sminkelni is elég finoman szoktam.. A legtöbb barátnőm már megtalálta első barátját... Nekem meg még semmi. Eddig megválogattam azt is, hogy kivel állók egyáltalán szóba (ezt ugy értem, hogy aki csak le akart velem feküdni, elküldtem a sunyiba..) Félek, hogy ez ki fog hatni a következő udvarlóimra.... Nem akarok összejönni senkivel, azért hogy legyen valakim.. de egyedül sem akarok maradni... Mit tegyek? Veletek is volt már ilyen ? Változzak meg és legyek egy ri***anc, hogy észrevegyenek? Nem értem.... mindenki a "cuki" lányokat keresi... én azt hittem, ilyan vagyok... mégis észre sem vesznek...
2012. aug. 24. 12:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. aug. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
hany eves vagy?
2012. aug. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Ne itt csajozzatok.
2012. aug. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg. Nem kell sietned. Ez a jelenség tipikus. Mondhatni erre szokták azt mondani ha majd nem gondolsz rá és nem ezen görcsölsz akkor ő rád talál. És tényleg. Ne ezen agyalj folyamatosan. Meg fog találni a szerelem.
2012. aug. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Lehet mégse vagy annyira "cuki"
2012. aug. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
16... nem vagyok idős, de szerintem ez elég gáz... 13 évesen valaki már lefekszik élete szerelmével...
2012. aug. 24. 12:03
 7/22 anonim ***** válasza:

Nem gáz...

Az a gáz ha 13 évesen lefekszik valakivel.

2012. aug. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Hú de gáz, tényleg. 16 évesen még vagy ribanc? Ez tényleg borzasztó, én is nagyon szégyellném magam...


Hogy lehet valaki ilyen hülye? 16 évesen nem pasizni kell, hanem tanulni...

2012. aug. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Hidd el,meg fogod találni az igazit.(Korod nem írtad,ha 13-14 vagy,akkor még csak egy barátot,az valószínűleg még nem fog örökké tartani.)

Egy hasznos tipp: NE sminkeld magad!Rosszul vagyok tőle.Barátnőmet is leszoktattam.A természetes szépségnél nincs szebb.

Mi 5 hónapja vagyunk együtt.Lehet,nem ez az igazi,de 14 évesen még semmi sem dől el.(Max a pohár az asztalomon,megyek is! :D)

Szóval:Csak várj türelmesen! :)

Üdv.:

14/F

2012. aug. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ribanc.... sminkelni is, max egy nagyon picit és ritkán... elég jó tanuló vagyok, lehet emiatt tűnök olyan komolynak és ezért nem néznek rám "úgy" a fiúk...
2012. aug. 24. 12:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!