Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit szólnátok ahhoz h ha a pasitok lek*rvázna titeket ok nélkül csak mert ideges?

Figyelt kérdés
2012. aug. 24. 22:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
41%
Ugyan. A nők felét úgy lehet alázni ,ahogy akard. Első k*rvázásnál kirúgás? Báhh, még a századiknál sem lesz válás. Ennyit a hamarabb érnek dologról (ami tévhit).
2012. aug. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
így van, itt sírtok meg keménykedtek mégis a bunkó állatok mellett vagytok állandóan meg az egoista beképzelt divatmajmok mellett, gratulálok
2012. aug. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

És amikor hátulról küldöm az ágyban erősen húzva a haját és mondom neki, hogy: Te kis kurv@, ezt szereted mi???

Ez minek számít??? Ezért még nem tették ki a szűrömet soha :))))))

2012. aug. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 piicur ***** válasza:
én kiakadnék nagyon. tuti lelépnék, de szerintem szeret annyira, hogy képes legyen bocsánatot kérni, én meg őt annyira, hogy megbocsássak. ha meg nem akkor itt a vége.. :(
2012. aug. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
A nők buknak a rossz fiúkra, akik szemetek velük. TE sem tennéd ki a srácot, csak érzelmeket kavart benned, de ettől még inkább akarod a pasid.
2012. aug. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem volt még veletek olyan,hogy olyat mondtatok amit nem is gondoltatok komolyan, szó szerint? Szerintem ma az én barátom is igy gondolta, ezért nem fogok vele szakitani. Föleg,hogy mellette bizonyitja,hogy szeret, kedves és aranyos. Nem kell rögtön azt gondolni,hogy a nök a bunkó pasikat szeretik.
2012. aug. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Jól pofán basznám.Aztán legközelebb majd kétszer is meggondolja, hogy leqrvázzon-e!
2012. aug. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Megmondanám,hogy Ő a k*rva.Neki volt egy rakat nője,nem nekem pasim.

Ha nem kér bocsánatot és nem is bánja meg szakítanék.

Itt meg akik azt írják,hogy nőket lehet alázni,szerintem ne általánosítsanak.Ha arról van szó úgy rugdosom ki az ilyen palit,hogy egy életre megtanulja mi a tisztelet.

2012. aug. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!