Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van/volt már itt valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van/volt már itt valakinek külföldi pasija? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Hol, hogyan ismerkedtetek össze? Van olyan nemzet ahol nagyon másak az ismerkedési szokások (elsősorban európaiakra gondolok)? Mi van akkor, ha nem beszél közös nyelvet a két ember?
2012. aug. 24. 22:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Én maradok a magyaroknál.
2012. aug. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Most közelebb huztam a laptopot:) Igen, külföldi pàrom van, söt, mondhatom hogy férjem, jegyben jàrunk, és utban van a kicsi is:) Az én pàrom svàjci, és lényegében nem különböznek az ismerkedi szokàsok a magyarokétol:) Mi egy bàrban ismerkedtünk össze (ur isten, mit fogok most kapni:)), ugyanugy zajlott, mintha magyar fiu lett volna, telefonszàm elkér, randi, étterem, aztàn szép lassan kapcsolat:)Mi föleg angolul beszélgettünk, akkor még nem nagyon tudtam németül, fokozatosan beletanultam abba is! Nem sokban különbözik egy magyartol, ugyanugy fejezi ki az érzéseit, ugyanugy cselekszik. Màra olyannyira összecsiszolodtunk, hogy nekem fel se tünik néha, hogy nem magyar pàrom van, vele merek jövöt tervezni, hozzà merek menni feleségül, és merek neki gyermket szülni! ez fontos tapasztalat, ö egy megbizhato férfi,szeretnivalo ember, és szuper férj és apa lesz:)
2012. aug. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
ja, és imàdjàk a magyar konyhàt, màr két svàjcira fözök:D
2012. aug. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ilyen normális válaszokkal hogyan lehetsz 46%-os?

Te hegyi troll :D:D



Szerintem a törökök nem jó partik.

2012. aug. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
utolso, szeretlek<3 :) Nem tudom egyébként!:) Jaajj, ne is mondd a törököket, ismerem a fajtàjukat, nem kéne semmi pénzért se! Svàjci annàl inkàbb, megbizhato, kedves népség:)
2012. aug. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
hegyi troll:D Ezen jot rötyögtem:D
2012. aug. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ismerősöm interneten megismerkedett egy dániai pasival. Találkozgattak kint dániába. Már összeházasodtak. A csajnak 3 gyereke van, de így is elfogadta. Kiköltöztek hozzá dániába :-)
2012. aug. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Elég biztató történeteket írtatok, úgyhogy talán nincs okom aggodalomra =) A törökökkel egyébként mi a gond? Nem mintha bejönnének, csak az én kiszemeltem az horvát, és már az is Balkán, nem tudom ők másabbak-e mint a nyugat-európaiak.

2-es: igazán jó volt olvasni a történetedet, sok boldogságot kívánok nektek a továbbiakban is! =)

2012. aug. 25. 10:48
 9/10 anonim ***** válasza:
köszönöm szépen!:)A törökök, iszlàm lévén az asszonyt tàrgynak tekintik, velük szembe bàrmit megtehetnek a vallàsuk szerint, legalàbbis a legtöbb....arrol nem beszélve, hogy mindegyik bnöt keres, egy-két kör, aztàn viszlàt! Baràtnöm àllandoan törökökbe zug bele, folyamatosan pofàra esik velük... A horvàtokrol nem tudok sajnos semmit...
2012. aug. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, gondoltam egyébként, hogy inkább a vallásuk miatt. Az teljesen más világ. A horvátokkal mondjuk ilyen gond nem lehet. Nekem csak az tűnt fel az ottani fiúkban, hogy kicsit mintha tartózkodóbbak lennének, attól félek kicsit, hogy pl. ott nem szeretik ha a nő kezdeményez. De lehet, hogy ez is csak emberfüggő.
2012. aug. 25. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!