Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket zavarna?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy párnapja bejelölt egy csaj,és most megismertem.Mindig én írok elsőnek de jól elbeszélgetünk:D

Kb. naponta 4-5x amikor fent van..

Színészkedtek vagy tényleg nem zavar? :D


2012. aug. 24. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:

tessék? hol van fent? a padláson? -.-


ja am nem tom talán nem kellene naponta 4-5x ráírni ha közben lelép. ez talán idegesítő lehet. meg talán élőben kellene beszélgetni.

2012. aug. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom..ő jelölt be,de jól elbeszélgetünk .. mindig kb. 1 óra után lelép :D
2012. aug. 24. 23:01
 3/4 anonim ***** válasza:

kétnaponta 1x elég lenne.

igazából pár alkalom után személyes találka megbeszélése kellene,és nem is írni többet addig neki.

minek?

engem az őrületbe kergetne,ha valaki egész nap azt figyelné mikor vagyok fent és tiltanám a francba.

2012. aug. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Idegesítene nagyon.

Maximum ha nagyon odavagyok a srácért akkor nem, bár a napi kettő maximum bőven elég lenne. Bár nem is értem, akkor a csaj elmegy, egy óra múlva visszajön blabla? Inkább miután elment, mondd hogy írjon ha fent lesz, meglátod abból hogy kíváncsi-e rád.

2012. aug. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!