Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, titeket zavarna ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavarna ha a pasitok rajtatok kívül más csajt is ölelgetne meg puszilgatna?

Figyelt kérdés

Az én pasim ilyen, egy csomószor más lánnya lóg, meg mindenkire megjegyzéseket tesz, hogy hú de jó csaj.

A fiúk alapból ilyenek? vagy csak az én barátom? Már nagyon zavar, de nem szóltam neki mert nem akarok féltékenynek tűnni. Valahogy meglehetne ezt beszélni vele? vagy inkább hagyjam hogy kiélje magát?


2012. aug. 25. 09:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Zavarna. Élje ki magát, de ne melletted. Én szólnék neki.
2012. aug. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%

A vadászösztön működik a férfiaknál.

Vágjál vissza neki,dicsérjed a pasikat a jelenlétében,mondjad neki hogy milyen jó feneke van,milyen jó alakja van ennek-annak.Hátha észreveszi magát.

2012. aug. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Oksa ezt megpróbálom, bár nem tom mit fog rá lépni. Egyetlen fiú barátom van, ő is meleg, de olyan féltékeny rá mint az állat. Nem tom milyen alapon : /
2012. aug. 25. 09:40
 4/10 anonim ***** válasza:
ezér jó a nyitott házasság
2012. aug. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy hány éves a srác, de minden normális tudja, hogy az ilyen viselkedés igenis zavarja a lányokat és rosszul esik. Még az is más lenne, ha nem vagy ott...Nyugodtan mondd meg neki !!
2012. aug. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
elég pö öcs csávód van. Azért én ilyet nem csinálok a barátnőmmel. A kiélés meg nem a te gondod, nem az anyukája vagy hogy majd bólogatva támogasd őt jól van kisfiam nagyon ügyi vagy.
2012. aug. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Hát én elküldeném a nbüdös frnacba!! Milyen ez már? Ha veled van,akkor veled van,nem más r*bancokkat!
2012. aug. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én elhagynàm.
2012. aug. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Minden normális csajt zavarna!

27F

2012. aug. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én úgy kidobnám hogy csak repülne ...am ha nagyon tetszenél neki nem nézegetne más csajokat!!!
2012. szept. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!