Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnek vagy nem?

Figyelt kérdés
Van 2 fiú aki tetszik nekem. Az egyik sose szól hozzám, de órán mindig engem figyel. A másikkal facebookon sokat beszélek, segítettem már neki átjutni dogákon.Nagyon kedves velem, de már van barátnője. Múltkor azt írta, hogy a barátnője egyre undokabb vele. Mért pont nekem írta?

2012. aug. 25. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Szeretnek is meg nem is tudod íííígy van eeezzzz
2012. aug. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az elsőnek tetszel, csak tehetetlen. A másodiknak meg jó barát vagy.
2012. aug. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem hívd össze a 2-t aztán aki erősebb...
2012. aug. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az elsonek talan tetszel, a masodik meg a segitseged miatt beszel veled, s csak a tapasztalat beszel belolem.

Iden megjartam, hogy egyik fiu elkezdett nekem irogatni, meg csak azert, hogy meg jobban a bizalmamba ferkozzon meg a haloszoba titkairol is meselt, en meg azt hittem akar is valamit tolem, foleg, hogy mar regebb szakitott baratnojevel meg randira is elhivott. De kozben meg ra kellett jonnom semmit nem akar tolem, csak a segitsegem megnyerese erdekeben viszonyult igy hozzam.

2012. aug. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyértelmű hgoy a másodiknak csak azért kellesz hogy összekaparja azt a 2-est dogáknál.
2012. aug. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek!! szerintetek meg kéne mondanom az 1.-nek h tetszik nekem?
2012. aug. 27. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!