Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy távkapcsolatnak 2000 km...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy távkapcsolatnak 2000 km mellett lehet jövője?

Figyelt kérdés
Csak hogy ne az elírásom legyen a téma...
2012. aug. 26. 01:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől függ. Pl találkozás lehetőségei, végleges e a távolság, mennyire kitartó a két fél, jelenleg milyen társaságban mozognak stb,
2012. aug. 26. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az első hozzászólóhoz.
2012. aug. 26. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, csak ugye kellene valami költséghatékony megoldás, hogy tudjatok utazni egymáshoz.:)


Javaslatom:

http://www.youtube.com/watch?v=FOQtnqmzT0A

2012. aug. 26. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Először "csak" 200km-nek olvastam, de 2000 az nagyon sok, nyilván az útiköltség sem olcsó. Biztos hogy 2000? :D

Nekem csak Magyarországon belül volt táv ... volt egyszer kb 5 hét, amíg nem tudtunk találkozni, de utána vissza jött közel a barátom.

Aztán júniustól megint vidékre ment dolgozni (Bp-ről) de minden hétvégente, vagy minden második hétvégente megoldottuk a találkozást. Mondjuk persze itt a párszáz forintos volánbusz jegy az nem nagy tétel....

De én ezekből azt szűrtem, le hogy huzamosabb ideig én azt nem tudnám elviselni hogy ne lássam, pl hogy csak havi 1x.

Szükségem van rá, fontos hogy együtt lehessünk.

Nem mondom ki konkrétan, hogy szakítanék vele ha elmenne messzire, de az időeldöntené hogy bírom....

Veletek mi a szitu? Ki-és miért van ilyen messze?

2012. aug. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szija az én kapcsolatom 1500 km és 8 hónapja vagyunk így nagyon jó kapcsolatunk van szeretjük egymást
2012. aug. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nálunk 1300 km a távolság és 1,5 éve tart...

Nagyon nehéz, és az utóbbi időben különösen szenvedős...de képtelen lennék feladni...

Volt amikor 3 hónap is eltelt a találkozások között, volt amikor csak 3 hét.

Ha látod a végét, úgy értem van egy jövőbeli közös élet reménye, akkor könnyebb. Ha ez nincs akkor a kilátástalanság előbb-utóbb fel fog őrölni téged és a szerelmet is :-(

2012. aug. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Attól függ meddig marad távkapcsolat és mikor válik igazi, hús-vér együttélős kapcsolattá. Ha hamar és csak rövid átmeneti idő a távkapcsolat akkor ok.
2012. szept. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!