Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk nektek tetszett már meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek tetszett már meg lány úgy, hogy egy ideig nem érdekelt titeket, de amikor megtudtátok hogy tetszik egy másik fiúnak is akkor nektek is megtetszett?

Figyelt kérdés

Ha igen, leírnátok a sztorit?

Előre is köszi a válaszokat :)

17/L


2012. aug. 26. 18:05
 1/2 aszomszedneni ***** válasza:

ha eddig nem tetszett , akkor ha megtudom , hogy másnak tetszik , akkor miért is tetszene jobban ?


<- logikai ellentmondás ->


akkor van esély az ellenkezőjére , ha már előtte is tetszettél a srácnak , aminek elég kicsi esélye van ahogy érzem. CSÁP !

2012. aug. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Még nem volt ilyen. :D

Volt már olyan, hogy megtudtam, hogy az egyik haveromnak tetszik egy lány, aki addig nem érdekelt, aztán elgondolkoztam azon "Lehet tényleg jó fej a csaj."

Meg, kicsit felkeltette így már az érdeklődésemet, de nem vagyok annyira szemét, hogy "direkt" belezúgok a haverom kiszemeltjébe. :D

Azóta nem foglalkozok a csajjal, nem igazán érdekel. S szerintem egyébként sem lehetett volna semmi belőle, hiszen ha nekem valaki tetszik, akkor arra rögtön felfigyelek.

2012. szept. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!