Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Diszkóba, hogyan reagáltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diszkóba, hogyan reagáltok lányok, ha odalép hozzátok valaki miközben táncoltok és mondjuk megfogja a derekatokat és táncol veletek? Vagy ti ezt, hogyan képzelitek el? Odaléphet ha jó pasi és nektek bejön?

Figyelt kérdés
2012. aug. 26. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem igazán venném jó néven. Ha így egyből tapadnak és letámadnak, fogdosnak az nem jön be. Csak úgy lassan, finoman, az célravezetőbb.

Szóval odaléphet, de csak ha bejön és jó a pasi. Aki nem tetszik, arra ránézek és az arckifejezésemből tudni fogja, hogy nem pálya...

Az jó, hogy kezdeményez, de onnan szeretem én diktálni a tempót. Amit szeretnék tőle, arra úgyis rávezetem lassan...

2012. aug. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Elmesélek egy sztorit ami velem esett meg...


Diszkoban voltam tesómmal és táncoltunk. Nagyban táncolunk amikor tesóm rám szól, hogy egy srác mögöttem van. Én nem néztem hátra, figyelmen kívül hagytam. Mondtam tesómnak: nincs a hátamon szemem, hogy lássam ki rázza magát mögöttem! Ha akar valamit, szóljon!


Tehát a válaszom: ha táncolni szeretne velem, akkor jöjjön oda hozzám és kérdezze meg hogy nem e táncolnék vele (bár a nagy zaj miatt elég nehézkes egymást megérteni ez igaz, de azért nem lehetetlen ugye).

Nem biztos, hogy akarok az illetővel táncolni és nagyon nem tetszik, ha vad idegen megfog és rázza ott magát nekem aki ráadásul nem is tetszik. De ha meg tetszik, akkor is ezt várom el az illetőtől.


Vagy ez a szokás már nem divat? Megkérdezni a lányt, hogy akar e ropni egyet?

2012. aug. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A lényeg az, hogy a pasi bejöjjön. Onnantól nagyon nem lehet elrontani, kivéve ha ott a parketten akar magáévá tenni.
2012. aug. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha dögös a pasi, és elég határozott a fellépése és nem csak ott bénázik nekem, akkor nagyon tetszik, de ha nem akkor meg elhajtom.
2012. aug. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem ilyen szerencsétlen, nyomorék suttyó és bejön így első látásra, nem veszem rossz néven. Viszont ha az ellenkezője áll fenn, leoltom a f*szba. sry...
2012. aug. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Dögös, nem dögös, ne tapizzon egy szó nélkül...

18/L

2012. aug. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én úgy indítok, hogy lehajolok és seggen harapom. El se hinnétek hányszor bevált már.
2012. okt. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!