Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek? Ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Ha valaki teljesen reménytelenül néz ki, annak lehet barátnője?

Figyelt kérdés
Leszögezem, nem sajnáltatni akarom magam de szerencsétlenül nézek ki a javából, vékony , görbe , alacsony emberke vagyok, nagyon ronda fejjel , nagy orral. Inkább kiröhögnek a lányok.
2012. aug. 26. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
lehet hát
2012. aug. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet, csak ne a szép lányok között nézelődj.
2012. aug. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De a nem szép lányoknak mért tetszenék ? nem értem a logikát
2012. aug. 26. 21:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert a kevésbé szépeknek sokszor elég jó a kevésbé helyes fiú is. Nem törvényszerű, de nagyobb esélyed lehet a nem szép lányoknál mint a szépeknél. Persze ettől függetlenül lehet, hogy egyszer majd egy szép lánynak pont te teszel majd. :)
2012. aug. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*tetszel
2012. aug. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazából nekem mind1, hogy néz ki a lány, de egyetlen egy sem vesz számításba sem sajnos :(
2012. aug. 26. 21:19
 7/8 jin ***** válasza:

Van egy könyv erről pont....a csávó nagyon ronda volt de eszméletlenül romantikus ....(ezt is csak egy nő. Értheti )és ezzel befuzott sok not ....

Na most én ezt nem tudom elképzelni mint férfi ,de lehet benne ráció ...

2012. aug. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet, persze. Az egyik meleg o.társam a táborba egy csajjal ment kézenfogva, hogy bizonyítsa nem meleg. ( A csaj önszántából fogta meg a kezét, elvileg smároltak is.) Csak a mosdóban seggbekuki egy 2 évvvel fiatalabb sráccal azért erős volt..:D
2012. aug. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!