Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit csináljak? Ezt hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Ezt hogy dolgozzzam fel?

Figyelt kérdés

A csajom megpofozott.Voltunk valahol enni és valamiben nem értettünk egyet.A másik pillanatban már csattant is a tenyere az arcomon.Mindenki minket nézett, nagyon égő volt nekem.

Kort és nemet is írjatok



2012. aug. 27. 07:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem ő a megfelelő partner. Hacsak nem direkt ilyent választottál.
2012. aug. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

hát már nem ezért de ez tulzás volt

uralkodni akar feletted

én lány vsgyok de én életemben nem üttöttem meg fiút és nem is áll szándékomban és nem azért mert félek hogy egy nagy lapátkéz csattam az arcomon hanem mert én tisztelem annyira a férfiakat hogy nem ütögetem meg pofozgatom öket, ha ök nem teszik nekünk nöknek mért lenne ez megengedett!!

szeritnem ülj le vele hogy miért tette ezt , beszéljétek átt hogy milyen következnényei lehetnek enne (szakitás,bizalom hiány,stb)

2012. aug. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%

Ez nagyon nem normális. Ha valami komolyabb oka van, megsérted, megütöd, megcsalod, akkor esetleg még el lehet nézni egy pofont négyszemközt. Ismétlem, esetleg. De hogy egy nyilvános helyen egy apró vita miatt???? Kort kértél, de te nem írtál korokat. Érdekelne hány éves a csaj, és hány éves vagy te, hogy ezt elnézed neki. Én a helyedben úgy ott hagytam volna az étteremben számlástól mindenestől, hogy csak pislogott volna, mint a tavi béka :)

22/L

2012. aug. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen szakíts vele ha szereted akkor is. 2 évet szenvedtem ilyen csaj mellett, nem lesz jó vége. 26/F
2012. aug. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
verd meg te is
2012. aug. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Mindketten 18 évesek vagyunk
2012. aug. 28. 07:23
 7/15 anonim ***** válasza:
Hagyd ott. Nem emiatt, hanem mert hosszútávon.... Megcsalásnál és hasonló kaliberű dolgoknál még érteném a pofont, de akkor sem normális dolog.
2013. jan. 4. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
És akkor mi lesz a következő? "Szerelemből" lebök egy konyhakéssel? Ez NAGYON felejtős.
2013. jan. 4. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
time to break up
2013. jan. 4. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban csak annyi volt hogy valamiben nem értettetek egyet úgy túlzás a pofon, engem azért érdekelne az ő verziója is erről mert vannak szituk amikor jogos
2013. jan. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!