Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel tehetek leginkab kedvere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tehetek leginkab kedvere egy lanynak? Hogy erjem el hogy ereze hogy szeretem?

Figyelt kérdés
2008. máj. 13. 09:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

egyénfüggő..

de természetesen sok-sok törődéssel...

2008. máj. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
cirógasd, kedveskedj neki, bókolj, és mondd sokszor, hogy szereted. Éreztesd vele, hogy ő a legfontosabb neked. találj ki olyan progikat, amikről tudod, hogy szereti. Legyél romantikus: gyertyafény, zene, bor, stb.
2008. máj. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
En ugy tudom ha sokat mondom hogy szeretem akkor azt o fogja uni inkab mutatni kell nem?
2008. máj. 13. 09:39
 4/7 anonim ***** válasza:

Csak akkor mondd, ha tényleg érzed! De azért mondani kell... várja is, és örül is neki, ha szívből jön.

És persze mutatni is kell.

2008. máj. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
sztem, kedvességgel,odafigyeléssel,bókokkal,apro finom jelekből , és érezni fogja hidd el,de csak akkor ha őszinték az érzéseid
2008. máj. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem mindegy, hogy hogy mondod azt hogy "szeretlek"...például szerintem minden sms végére odabiggyeszteni nagyon gáz...vagy telefonbeszélgetések végén "szia, szeretlek, puszi"...mert ettől sablonossá válik az egész, és elvesziti varázsát...akkor mond neki ha igazán szivből jön...Öleld meg hadd érezze a szereted...sétáljatok...beszélgessetek sokat...légy türelmes, és ne légy önző, boldoggá teni akard, és ne birtokolni! Ezen kivül nagyon fontos az őszinteség....az együttöltött idő...és akármennyire sablonosan hangzik de a BIZALOM mert annélkül nem működik semmi remélem segitetem:)
2008. máj. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Rózsa, rengeteg rózsa. A Lányok imádják. Hidd el egy szembekötős - rózsás - együtt gyertyafénynél vacsizós dolog nagyon hangulatos tud lenni. Előszőr ez totál sablonnak tűnik, de hidd el nagyon fog neki tetszeni, és ilyet csak egy igazán szerelmes fiú tesz! Hidd el nekem. Ja és ami a legfontosabb: főzz neki! A lány szívéhez a legrövidebb út (A késen kivül) a hasa:) Hajrá!
2008. máj. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!