Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit csináltok, ha a barátot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csináltok, ha a barátotok/barátnőtök elfordul tőletek a problémák idejére?

Figyelt kérdés

Barátom olyan, hogyha valami komoly gondja akad, kvázi kizár mindent és mindenkit.

Nem beszél velem, nem mondja el, hogy mi van, nem kér segítséget, még akkor se ha tudnék segíteni, rosszkedvű, nyűgös, nem akar szexelni, szóval kb mintha közünk se lenne egymáshoz, vagy akár mintha szakítanánk...


És ez tart addig, amíg meg nem oldja egyedül, ami kiváltotta. Én nem akarom nyüstölni, és tetézni a gondjait, de olyan vacak, hogy nem azért rettegek egy problémától, mert nem tudnánk megoldani, hanem mert a probléma idejére, nekem "inaktiválják" a barátomat, és egyedül maradok. Szívesen segítenék, bármiben, de neki ilyenkor nem kell se belőlem se senki/semmi másból.


Ezzel mit lehet kezdeni? Csak mert épp megint ilyen szitu van és már vagy két hete "nincs" pasim, mert bent rekedt a saját világában a gondjaival. Pedig most még segíteni is tudnék, mivel anyagi probléma, de nem akarja.


2012. aug. 28. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is kihagyom a hozzám közel állókat hasonlóképpen.Nem jó tulajdonság,de tenni nem igen tudsz ellene.Egy alapos elbeszélgetés vele maximum.
2012. aug. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a probléma elsődlees forrása az, hogy az ilyen kérdéseket az emberek nekünk, vadidegen gyk-soknak teszik fel és nem a párjuknak.
2012. aug. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Még mielőtt, már próbáltam vele is beszélni persze, de elzavar valami semmitmondó szöveggel, ha szépen kérem, ha faggatom, ha erősködök, ha akármi...

Nem beszél velem a problémáiról, azért kérdeztelek titeket.

2012. aug. 28. 15:38
 4/6 anonim ***** válasza:

először is, ha anyagi problémája van, az a pasiknak érvágás! és te lennél az utolsó, akitől elfogadná az anyagi segítséget, borzasztó kellemetlen lenne neki, de ha jobban belegondolsz megérted!

másodszor pedig, ő ilyen természet, ha problémája van, akkor bezárkózik és egyedül akarja megoldani (mint a legtöbb pasi) ugyanis nem akarnak gyengének, elesettnek és tehetetlennek tűnni, aki egyedül képtelen megoldani a gondjait.

szóval a legjobb amit tehetsz, h elfogadod a szitut, és minden egyes alkalommal tudatosítod a barátodban, h szereted és mellette állsz, segítsz ha kell! a legjobb, ha ilyenkor magára hagyod, neki erre van szüksége, sajnos ezt el kell fogadnod.

2012. aug. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*segítesz
2012. aug. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
akkor elnézést, nem szóltam.de ha megbeszélni nem nagyon lehet vele, akkor mást tenni sem,szerintem.
2012. aug. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!