Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fogorvosom tetszik. Egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogorvosom tetszik. Egyszer a tudtára adjam? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
Én 17 éves vagyok, Ő pedig kb. 26-27 éves. Annyira gyönyörű szemei vannak, hogy zavarba jövök, amikor olyan közel hajol hozzám... :D Volt mát valaki így?
2012. aug. 28. 21:04
 1/9 A kérdező kommentje:
Pontosabban fogszabályzós. :)
2012. aug. 28. 21:06
 2/9 anonim ***** válasza:

ide vicces válaszok fognak érkezni

szerintem inkább ne...

2012. aug. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Értem. Szerinted miért ne?
2012. aug. 28. 21:10
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem, azért mert általában orvosnak orvos a párja. Rangban, egzisztenciában hozzájuk "illő" társat keresnek. A másik a korkülönbség,ami alapvetően nem sok, de jelen helyzetben mégis: ő egy dolgozó ember, te egy gimnazista lány vagy.
2012. aug. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nyald meg a kezét
2012. aug. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mondd hogy vizsgálja meg a fogszabályzódat a nyelvével.


viccen kívül, az én fogdokim is iszonyat jó pasi. Olyan gyönyörű a szeme meg a mosolya áááá :P

2012. aug. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Modd ezt neki:


"Doktor úr tömje be a lyukaimat :)"

2012. aug. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ezt már sok helyen olvastam... : P Inkább elvetem ezt az opciót... :)
2012. aug. 28. 21:42
 9/9 anonim ***** válasza:
25%

Ha neki nincs párja, akkor szerintem nyugodtan próbálkozz be nála. Mondjuk csak akkor, ha látod hogy kölcsönös az érdeklődés.

Valaki itt írta, hogy ő már dolgozik, te meg tanulsz... oszt akkor mi van?

Azért megfontolandó a dolog, mert ha jó fogdoki, megbízol benne mint orvosban, akkor nem érdemes kockáztatni, mert ha nem tetszel neki, vagy nem akar veled kapcsolatot, akkor valszeg keresned kell másik fogorvost.

2012. aug. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!