Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik hogy egy férfi nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merlotte kérdése:

Létezik hogy egy férfi nem képes "normális" távkapcsolatra?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy egy másféléves kapcsolatnak vége lett, szétköltüztünk, én el is költöztem a városból. aztán 3 hónappal később találkoztunk és ujra fellobant a láng, de csak addig tartott amig együtt voltunk, a fiu bevallotta hogy még érez vmit irántam. aztán találkoztunk megint 2 hónapra rá, és együtt töltöttünk 4 napot. csodálatos volt, nagyon boldogok voltunk. a fiu megigérte hogy leköltözik hozzám, utánnam jön decemberben. csak adjak neki egy kis időt. Igen ám, de mióta nem találkoztunk egy ideig még hivogatott meg irt hogy hiányzom neki, de ahogy telnek a napok, és távolodnak az emlékek, ugy már nem is keres... nem hív, nem ir. és amikor megkérdezem hogy miért nem, akkor az a válasz hogy hát, minek hivjalak, nem történt velem semmi... dolgozok... stb stb... meg hogy van köztünk 300 km, ő nem tudja annyira beleélni magát a beszélgetésekbe.. létezik az hogy szeret meg tényleg akar, csak a távkapcsolatot nem tudja kezelni?

2012. aug. 29. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy normális ember sem képes a távkapcsolatra mert az nem kapcsolat ha havonta 1x-2x látjátok egymást ...
2012. aug. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 ASOT ***** válasza:

A többség nem képes rá. És itt most merek általánosítani.

(persze tuti itt megcáfolnak mert ezen az oldalon sok az álszent szentszűzmárja)


De akad persze aki képes rá.


De a te pasid nem volt képes rá, sok volt a távolság és kevés az együtt lét. ÉS szerintem is kevés a havi 1-2 találka...

2012. aug. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat, de ugylátszik nem voltam elég egyértelmű. másfél évet együtt éltünk, és 5 hónapja vagyunk külön mivel elvileg szakitottunk. és decemberben akar állítólag leköltözni hozzám. SZóval az eredeti kapcsolatunk közelsem távkapcsolat volt. meg nem is lesz az, csak ezt a köztes időszakot kéne valahogy kiheverni... de ha ilyen vélemények vannak, akkor asszem várok rá, hogy mi lesz decemberben, ha jön jön, ha nem jön nem jön.. :) irjatok még!!
2012. aug. 29. 17:27
 4/4 anonim válasza:

Tudom hogy már brutál régen tetted fel a kérdést de hátha aki most böngészik annak a segítségére leszek :)

Mi párommal az ország két végéről jöttünk össze. Az utazás és a rossz anyagi körülmények miatt csak havonta 1x engedhettük meg magunknak hogy találkozzunk akkor is úgy hogy én mentem . Persze ezt a legtöbben ellenezték mert mi az hogy a lany utazik ennyit egy pasiért? És miért nem fordítva ..egész egyszerűen így tudtuk megoldani.Persze mikor nem voltam ott és nem találkoztunk nálunk is volt hogy nem beszéltünk 1-2 napig ..nagyon nehezen viseltem de egész egyszerűen nem akart és kész.... 3 hónapig tartott ez utána a 3. hónapba mikor elmentem hozzá majd pár nap múlva indultam haza csak annyit mondott hogy "1 hét, felmondok és összeszedem a cuccom"

1 hét elteltével már nálam pakoltuk ki a cuccát. Azóta a menyasszonya vagyok és júniusra várjuk a kisfiunkat. Szóval van ilyen :)

2020. ápr. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!