Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elnézhető, ha a Barátnőm más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elnézhető, ha a Barátnőm más fiúval táncol?

Figyelt kérdés
A szalagavatón egy osztálytársával táncol, illetve előtte vele próbál heti háromszor. Titeket nem zavarna?
2012. aug. 29. 22:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
ez csak egy kib@szott tánc!!!!
2012. aug. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mért zavarna?? Téged se zavarjon ne hisztizz ilyen hülyeségeken...
2012. aug. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ezen problémázni... szegény lány...
2012. aug. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szalagavatón nem gáz, de én nem táncolnék mással a szerelmemen kívül.


21/N

2012. aug. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Valakivel muszáj táncolnia, csak nem táncolhat egy lánnyal... Uramisten, hogy foghatod szegény lányt ilyen rövid pórázon?
2012. aug. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért zavarjon?


Erről jut eszembe egy vicc.


Egy lagzin verekedés tör ki. A vőlegény a menyasszonya fenekébe rúgott. Jön a rendőr, és elösször azt hallgatja ki aki a csajjal táncolt.

-Mondja el mi történt!

- Hát táncoltam a menyasszonnyal és egyszer csak a vőlegény egy hatalmasatt rúgott a menyasszony seggébe.

/erre a rendőr/ - Hát az fájhatott.

Nekem mondja, két ujjam is eltörött...

2012. aug. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Hole Hunter ***** válasza:
100%
Te döntsd el, szeretni akarod, vagy tulajdonolni?...
2012. aug. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem, szó sincs olyasmiről, hogy kitulajdonítani szeretném, vagy rövid pórázon tartani. Nem ez a cél, csupán ettől a dologtól frusztrált leszek és nagyon rosszul érzem magam, hogy belegondolok abba, hogy egy másik srác fogja a kezét tánc közben és még fogdossa is (amennyire kell). Ettől egyszerűen rossz érzésem támad. Én például mással nem tudnék táncolni. (Ugyan ezt a frusztrációt érezném)
2012. aug. 29. 22:46
 9/13 anonim ***** válasza:
És mért nem veled táncolt. Tudtommal a keringőt lehet az iskolától független személlyel, jelen esetben a pároddal táncolni.
2012. aug. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nyugi, ez csak egy tánc. Meg amúgy is, gondolom a ti sulitokban osztálytáncok vannak, így hát kötelesség. Én is 2 lánnyal táncoltam (kevés volt a fiú), az egyik a barátnőm volt, és nem volt féltékeny rá. Fordított eset nem zavart volna. Bízzatok meg egymásban!
2012. aug. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!