Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt pasim legjobb barátjáva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt pasim legjobb barátjával járni?

Figyelt kérdés
Volt egy srác, akivel kb 5 hónapig "jártunk" (még csak szájrapuszi se volt..),és márciusban mondtam neki, hogy maradjunk inkább csak barátok, nem megy ez. Akkor most feltűnt a legjobb haverja... Lájkolgatja a képeim, kommentet fűz alájuk, rám is írt, nem is néz ki rosszul, és mivel mostanra kiderült hogy az, akivel "jártam", valami extrabunkó srác, ő pedig egyáltalán nem ilyen, csak együtt sportolnak aztán valahogy összebarátkoztak... Szóval most beszélgetünk, amikor utcán találkozunk odabiccentünk egymásnak... De biztos mindent megoszt az exemmel is... Mit tegyek? Lehet,hogy csak szórakozik, és a volt barátom küldte rám? Nem tudom mit tegyek... mert tudom, hogy ő normálisabb... szerintetek?
2012. aug. 31. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:
necces egy kicsit
2012. aug. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha a legjobb barátja akkor ugyan olyan, természetük szinte megegyezik
2012. aug. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
SOHA
2012. aug. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 okoska31 ***** válasza:

második jól írta: legjobb barát azokból lesz, akikkel stimmel a hullámhossz.


persze azt nem tudhatjuk - csak sejthetjük -, hogy milyen korú srácokról van szó...20 év alattiaknál még lehet legjobb barát két tök ellentétes srác - azok a barátságok idővel úgy is megszakadnak.


de, nincs másik fiú a környéken, hogy pont egy ilyen mellékzűrrel járó kell?

2012. aug. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ő a legjobb barátja akkor nem csinálná ezt, maximum mert a volt pasid megkérte rá, hogy szedjen fel és szívassanak meg. Szerintem mindenképpen hanyagold, csak szarul jöhetsz ki belőle. (Isten ments az ilyen barátoktól)
2012. aug. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!