Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan győzzem le a félelmemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem le a félelmemet? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt fb-n 1 évvel idősebb,egy suliba járunk.Én megkedveltem,és megbeszéltük hogy évnyitón vagy egyszer szünetben összefutunk a folyosón,de az a helyzet,hogy én elég szégyenlős vagyok ilyen helyzetekbe,hogy lánnyal beszélek,kettesben.

Másrészt kiderült hogy az ő nagypapája az én osztályfőnököm..

Jó tanuló vagyok,nincsenek problémáim a suliban,de akkor is nem lenne ciki hogy a látna az oszt.f. a lány unokájával beszélni??

És hogyan győzzem le a félelmemet,hogy beszédes legyek,és ne legyek tiszta vörös,a félelemtől?

Én most leszek 9-es ő 10-es..


2012. aug. 31. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lenne ciki ... és egyszer élünk..:D szal cselekedj rövid az élet.!:)
2012. aug. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gondolj bele, ha megismerkedsz vele,és odáig juttok, hogy megkérdezed járna-e veled, két választ kaphatsz. Egy igen: Nyert ügy... Meg egy nemet: De megkérdezted, és többé nem kel utána sopánkodni. Viszont ha nem szánod rá magad, hogy beszélj vele mindig ott lesz a kérdés: Mi lett volna, ha? Eleinte mindenki szégyellős hidd el, egy normális (Nem ilyen műmájer páwákra gondolok) ember sincs aki ne félne kezdeményezni, legalább egy kicsit. Ez teljesen normális de még senki sem halt bele.:) Gondolj bele nekem milyen ciki lehetett szerelmet vallani, egy nálam 5 évvel idősebb fiúnak! Akit már 4 éves korom óta ismertem és nem egy illetlen dolgot csináltam előtte! De megtettem és nem bántam meg.;) Gondolj erre te is! Hidd el, akárhogy is, de ha beszélsz vele jól jársz! Amúgy meg a tatával nem kell foglalkozni, nem mindjárt házasodni készültök, csak barátkoztok.:D
2012. aug. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. aug. 31. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!