Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor tetszek neki vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor tetszek neki vagy sem? Fiúk, ti mind ezt csináljátok?

Figyelt kérdés
Rám ír egy nagyon helyes srác és azt írja h aranyos vagyok. És, hogy szeretné ha sokkal többet beszélgetnénk, mert meg szeretne ismerni. Beszélgettünk talán 15-20 percet, mire írok neki, de nem válaszol. Pedig látom, hogy fent van. Fiúk! Ti is így kergetitek az őrületbe a lányokat vagy ez valami taktika. Nem vagyok fiú így nem érthetem..magyarázzátok már el. :DD
2012. aug. 31. 23:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem kell mindenben a logikát keresni...mindennek megvan a miértje.
2012. aug. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 TOMAtm ***** válasza:
elment szarni nyugi majd ír ha végzett.
2012. aug. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mit nem értesz? Valszeg a beszélgetés alatt kiderült, hogy sötét vagy, mint a se.gg, és nem kiváncsi már rád.
2012. aug. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
kössz a tippet hogy szarni ment..nagyon sokat segítettél :DDxddd de kétlem, mert már egy órája nem ír...
2012. aug. 31. 23:35
 5/10 A kérdező kommentje:
és azt se hiszem, hogy egy segg vagyok :DD de a kommented alapján rád illene ez a kifejezés :DD
2012. aug. 31. 23:38
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet talált egy csinibb nőt
2012. aug. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

lehet, hogy telefonál vagy átment hozzá egy rokona/ismerőse, esetleg a szüleivel beszélget:D

igaz, én lány vagyok, de ha nem írok vkinek akkor általában ezek miatt nem :D

2012. aug. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

kössz a tippet hogy szarni ment..nagyon sokat segítettél :DDxddd de kétlem, mert már egy órája nem ír...


Hasmenés?!.

2012. szept. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
najolvan..csáá :DDD
2012. szept. 1. 09:45
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki, de nem hiszem h párkapcsolatot akarna. Én gyakran dícsérem meg sok női ismerősöm kinézetét, kedvességét, mert az a tapasztalat h ettől mindenki happy. Ez még nem azt jelenti, hogy udvarlok.
2012. szept. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!