Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akarom a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarom a párom megtalálni?

Figyelt kérdés

Mi tarthat vissza? Az ördög talán. Képzeletbeli barátaim is csak ezt hajtogatják, hogy miféle pali vagyok, miért nem megy a párkapcsolatteremtés? Erre én, csak nem megy, hiszen nem akarom. Nem tudom akarni.

Ellenben ebben felemésztődök. Megöl a semmi. Haldoklom. Persze ez nem érdekel senkit, ugyanis barátaim sincsenek. Vicces az életem, tudom. Komikus. Tragikomikus.

Soha nem volt senki, aki megértett volna, pedig már 24 leszek hamarosan.

Örülök, ha valaki egyáltalán elolvassa, amit írtam.



2012. aug. 31. 23:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
én honnan tudjam? elnézést a kellemetlenségért
2012. aug. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 TOMAtm ***** válasza:
elolvastam.béke poraidra.
2012. aug. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek. Bárcsak értenétek mit írok, mit gondolok! Bárcsak ismernénk egymást!

http://www.youtube.com/watch?v=k1t1T9RlPOw

2012. aug. 31. 23:42
 4/19 anonim ***** válasza:
Légy olyan mint Mario Casas ahw ^-^
2012. aug. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Hole Hunter ***** válasza:
kiváló minőségű, erős köteleket lehet kapni manapság...
2012. aug. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
de unalmas már ez a Mari Casas akárki... nem unod még?
2012. aug. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
NEM! :$
2012. aug. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 lila nyuszi ***** válasza:

Elolvastam. Először a sima kapcsolatteremtés menjen aztán valamelyikből alakul ki a párkapcsolat. Hasonló helyzetben vagyok.


21/N

2012. aug. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

A 'humorod' pedig jó ütőkártya lenne. Már-már elnevettem magam a szöveged tragukisságának a komikusságán. :)

"Ellenben ebben felemésztődök. Megöl a semmi. Haldoklom. Persze ez nem érdekel senkit, ugyanis barátaim sincsenek. Vicces az életem, tudom. Komikus. Tragikomikus."

2012. aug. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
*tragikusságának :)
2012. aug. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!