Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasiknak mi a véleményük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknak mi a véleményük arról a nőről aki egy cicával osztja meg a lakását? Vénlány?

Figyelt kérdés

2012. aug. 31. 23:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem a macskákat, engem totál nem zavarna. Miért lenne vénlány? Nekem kinti macskám van, mégsem vagyok vén papa :D. 19/F
2012. aug. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%
nem szeretem, ha valaki benttartja a macskát, mert büdös van az egész lakásban. amúgy szeretem a cicákat, de csak, ha kint a helyük
2012. szept. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia Teréz, szerintem nem gáz! Puszi!
2012. szept. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%

Csak ha a cicát emberi tulajdonságokkal ruházza fel. Amúgy meg csak azt hogy állatbarát!

Te lennél a gazdi? :) Hány éves vagy? Van barátod, vagy volt? Hogy viszonyulsz a szexhez?

2012. szept. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A gyerek nélküli 30 fölötti nők mind szeretetéhségüket, elszalasztott gyerekvágyukat állatokon élik ki, az anyai ösztöneiket is. Ez van, egy állat képes barát lenni, egy kisállat akiről gondoskodik képes kiváltani hellyel közzel egy csecsemőt, valljuk be a kettő közt nincs annyira sokk ülönbség még. Abnormális, de nem beteges. Létező jelenség, anyámnál az unokahiány, kicsit távolabbi rokonomnál a gyerekhiány váltja ki belőlük. Szeretethiány a mögöttes ok.
2012. szept. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

tegnap 23:25


Szerintem meg nem lehet ezt kijelenteni, és amit te felvázolsz az a kisebbség! Nekem mindig voltak állataim és lesznek is akár egyedül élek akár kapcsolatban!

27F

2012. szept. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 omba ***** válasza:
Elviselhető a macska, - de ha beszél hozzá, egy ágyban alszanak, akkor a nő vállalhatatlan.
2012. szept. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!