Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el neki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki hogy túl nagy hozzám?

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiú aki 18éves és háát mondta hogy szeretné ha több lenne köztünk mint barátság de én még csak 14 vagyok,és hát kicsit nagy hozzám


szerinte a kor nem számit,szerintem meg számít

nagyon rendes,aranyos,kedves meg minden nem szeretném megbántani sem de hogy mondjam meg neki hogy inkább most még nem?


2012. szept. 1. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
szépen udvariasan mond meg neki hogy még nem szeretnél barátot:) 19/L
2012. szept. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
14 évesen nekem is 18 éves barátom volt, semmi gond nem volt ebből. De ha te nem akarsz vele lenni akkor annak biztos megvan a normális oka, mondd el neki hogy még nem akarsz semmiféle kapcsolatot, vagy nem tetszik neked vagy akármi. Mondd meg neki őszintén.
2012. szept. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mindig bevált szöveg az h nemrég szakítottál, és még nem akarsz új kapcsolatot, így nem fog elzárkózni előled, hanem ink barát lesz számodra, nekem nem egyszer bevált :) és a srácokkal még ma is beszélek :))
2012. szept. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2012. szept. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdetnek ne azt mondd, hogy túl nagy, hanem, hogy túl nagy a korkülönbség, vagy azt, hogy túl fiatal vagy hozzá.
2012. szept. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!