Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Számíthatok arra, hogy majd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számíthatok arra, hogy majd összejön velem?

Figyelt kérdés

Tetszik egy fiú, de neki barátnője van. Se veled, se nélküled kapcsolatban élnek már vagy 6 éve. Nyilván nem így indult, de a kapcsolatuk második felében már hiányzik a bizalom, mert a lány megcsalta, később ő is, aztán visszakapta, de valahogy mégis együtt maradtak. Ezzel a sráccal már régebb óta ismerjük egymást és mindig is tudtam, hogy tetszem neki, de mindig pont a legrosszabb időben sodort minket össze az élet. De most megfordult bennem valami és komolyan szeretnék majd vele kapcsolatot.


Hogy még egy csavar legyen a történetben (az életem sosem volt egyszerű), jelenlen több ezer km-re élek tőle. Kb. 9 hónap múlva láthatom csak viszont. Nagyon gyaakoriak a levélválások közöttünk és nagyon jó, h ő van nekem. :)


Mi a váleményetek a kialakult helyzetről?



2012. szept. 1. 17:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha vége a kapcsolatának, teljesen befejezték, akkor próbáld meg vele, de ne legyél a lelkitársa úgxy, hogy közben tart a viharos kapcsolata.
2012. szept. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

több 1000km?


valószínű külföldön dolgozik -> sok pénze van.

megértem hogy megfordult a fejedben valami :))

2012. szept. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Sajnos már az lettem... ha most változtatnék, nem értené és akkor biztosan nem lenne belőle semmi.
2012. szept. 1. 17:15
 4/10 A kérdező kommentje:
Én élek külföldön.. :)
2012. szept. 1. 17:16
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem hagyta ott a csajt, azt jelenti, gyáva kilépni a kapcsolatból. Kicsi az esélye, hogy valaki miatt megteszi, aki ilyen távol van tőle. És te csak szenvedő leszel hosszú távon ebben a helyzetben.
2012. szept. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De most még nem is kérném tőle, hogy szakítson vele... hogyan is kérhetném?
2012. szept. 1. 17:26
 7/10 anonim ***** válasza:
Beszélgessetek el róla, mik a tervei a jövőre nézve, a szándékai veled, stb.stb...
2012. szept. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az derül ki mindig ezekből, hogy csak azt várja, hogy hazamenjek végre. :)
2012. szept. 1. 17:32
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha komolyan gondolod köztetek a kapcsolatot, nyújts be neki egy ultimátumot. De ha csak ennyit mond, azt jelenti vár téged, de még csak arra sem képes, hogy ígérjen. Egyébként nehéz is bármit várni tőle, ha ekkora a távolság, és van barátnője...
2012. szept. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igazából gondolkodtam már sokat ezen. Jó ez így most nekem. Lelkileg egy ad bíztatást (nem igazán vagyok a topon), elmondhatom a gondjaimat, ő is az övéit, sokszor felvidítom. Nem tudom, de jó most elhinni (ha úgy tetszik szükségem van erre az érzésre), hogy ha hazamagyek, ebből lesz valami. Aztán ki tudja, nem hiszem, hogy olyan hatalmas csalódás lenne, ha mégsem. Történtek velem már húzósabb dolgok is ennél.
2012. szept. 1. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!