Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon rosszul vagyok, van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rosszul vagyok, van még esélyem vagy hagyjam a fenébe? Nemtudok nélküle élni úgy érzem de nemtudom már mi a helyes

Figyelt kérdés
szakitottam a barátommal, irtam neki egy elküldős smst, mindezt csak taktika miatt, ugyanis neméreztem h fontos lennék neki, és tovább akartam lépni, de nemmegy, ma beszéltünk msnen mondta h nemért engem, meg állandóan vagdalózok stb, és felhozom a volt bnőjét akivel nemrég szakitott és neki ez sok volt.. szombaton taliztunk, aztmondta addig bizott h helyre tudjuk hozni, de előtte nemis igazán keresett, és megkérdeztem ott h milesz a kapcsolatunkkal, és neki ez betett, mondván h minek kérdezgetek ieneket, és hozom fel az érzelmes témát.. aztán tnap ugye jött az smsem ami durva volt, elküldtem a francba meg h eleget vártam stb, ma msnen aztmondta nemkér már belőlem, h ő megtett mindent, de nemértékeltem, és elég durva beszélgetés volt mégis egy halvány reménysugarat láttam benne, igaz aztirta 2 hétig nembeszélnk mert csak nekem lenne rossz, mégis ugylátom őt viseli meg a dolog, maga miatt mondta, mais ment inni a bánat miatt, pedig rá nemjellemző csak ha nagyon kivan... vélemény? kűzdjek érte v hagyjam?
2009. júl. 27. 21:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

szerintem hagy magatoknak egy kis időt! egy kis szünet nem árt(sztem 2hét elég), akkor hiányozni fogtok egymásnak és talán megváltozik minden! de azt azért tisztáznotok kellene majd h ki mit akar a másiktól, mert ez is a jó kapcsolat alapja!

Remélem tudtam segíteni!

19/L

2009. júl. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszi, segitettél =) de fogytán az időm, én elmegyek 1.5 hónap múlva az egyetemre, nekem ez idő alatt kell megmutatnom ki vok valójában, és vagy kialakitok vele egy normális kapcsolatot v elfelejtem végleg .. az előbbit akarom, de félek h már nemfog menni mert leirtam magam előtte :( télleg hisztis pics@ voltam..:(
2009. júl. 27. 22:17
 3/12 anonim ***** válasza:
Tényleg hisztis pics@ voltál. Edd meg amit főztél...
2009. júl. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

első vagyok: megkérdezhetem h hány éves vagy??

Csak mert nagyon éretten gondolkodsz! Lehet h azt amit most elmondtál "nekem" azt kéne elmondanod neki is! Szerintem nagyon helyesen elmondtál mindent és be is láttad h te voltál a "hisztis pi..a" és azért ezt nem sok lány szokta bevallani! szerintem mond el ezt így neki mert értékelni fogja!

2009. júl. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
megmondtam h sajnálom, de furcsa, egy kis reményt azért látok, de nem akarom megfojtani a szerelmemmel... aztmondta nemtud már mit tenni, sajnálja nagyon és irt msnen sírós fejeket :S roszskor jöttünk össze, szakitott a bnőjével másnap már velem járt, szval érthető volt sztem h kiakadtam, és elég lelkis fiú és és féltem h visszamegy a bnőjéhez ..:( legközelebb szombaton látom, addig sztem msnre sem jön, smst meg nemmerek már neki irni, aztmondja nemakar már senkihez sem kötődni mélyen, mert mikor szakitottam vele akk a szive szakadt meg és többb ien nem kell (1 hete szakitottam) ... 21/L vok, és nagyon vissza akarom kapni de félek h nagyon leirtam magam előtte.. ja és oltás nemkell mert igyis eléggé kivok:(
2009. júl. 27. 22:28
 6/12 anonim ***** válasza:
első: várd meg a szombatot, addig se msn, se sms, se telefon se semmi! Találkozz vele, mondd el neki mindazt amit leírtál! H szereted, h féltél h újra az exe kell majd neki mert nagyon kevés idő volt a szakításuk és a ti összejöveteletek között, de hogy szereted és pont ezért voltál ilyen! Valld be h mennyire szereted és h vele szeretnél lenni! mondd el h többet nem leszel ilyen! talán beválik
2009. júl. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
ezeket mindd tudja, de nemmerem már neki a volt nőjét felhozni, sem azt h mit akar tőlem mert ezeken kiakad és nagyon ideges lesz .. meg h én eldobtam őt, eljátszottam az esélyem, de nemmer velem összejönni mert h ugyanaz lenne mint volt meg ienek.. szerinted kiszeretett belőlem v felejteni próbál v vajon mi zajlik benne?
2009. júl. 27. 22:35
 8/12 A kérdező kommentje:

jah és msnen ieneket irt ma h, idézem:

"ha épül le benned az irántam érzett dolog akkor épüljön így kell lennie nem tom megváltoztatni hiába is akarnám pedig akartam.."

"már te megmondtad h nem akarsz onnan tól kezdve tárgytalan a dolog mert te nem akartad én meg egyedül kevés vok hozzá" ez csak 1 részlet emellett irt negatív meg poz. dolgokat nemértettem, mégis ugy köszönt el h majd 1szer beszélünk, és személyesen szombaton csak 5 percet, irtam neki h majd többet erre mondta h ehezis 2 ember kell..

2009. júl. 27. 22:39
 9/12 anonim ***** válasza:
sajnos ha érteném a pasikat, nem lennék lelki válságban és nem a neten lógnék :D szerintem csak próbál felejteni: pia is ezt bizonyítja! -nem tudom h mennyire vagy bátor, de ha ennyire nem akar beszélni róla lehet h cselekedned kéne(ez volt a legelső gondolatom amikor olvastam): meg kellene csókolnod és annyit mondani h szeretlek és nagyon sajnálom és veled akarok lenni! Lehet h ezzel többet érnél! szerinted?
2009. júl. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
lehet, de félek kitárulkozni, sztem nemis hagyná h megcsokoljam..:) viszont kedvesnek kell már lennem, rem szombaton helyre tudom hozni, de attol tartok elfog zárkózni tőlem.. nemtudom h felejteni akar engem, v már elis felejtett:( meg aztirta h "nekem lenne rossz hha beszélnénk" szval tudja ő h szeretem.. de akk mégis miért ő iszik és nem én?:DDDD nemértem már.. nagyon hiányzik és rossz elviselnem h sz@rik rám, hisz nemjártunk sokáig, de 1 éven át kavartunk és sosem tudtunk egymástól szakadni..:( de ugyérzem most csalodott bennem..:( és lehuzhatom a rolot..:S:(
2009. júl. 27. 22:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!