Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Magasabb lány, de fiatalabb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magasabb lány, de fiatalabb, idősebb, de alacsonyabb fiúval?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki nagyon tetszik, de kicsit lehangoló h alacsonyabb... nem sokkal, talán egy fél fejjel, de észrevehető. Mit gondoltok? Kb. 2 évvel idősebb nálam, és arra gondoltam, ha minden kötél szakad, nem érdekelne h alacsonyabb, nem a külső számít nálam :) 15/L
2012. szept. 2. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne érdekeljen mások véleménye, ha boldogok vagytok egymással. :) 15/f
2012. szept. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ugyan már.nem előírás,hogy a pasinak magasabbnak kell lennie.

Ha szeretitek egymást akkor ez nem akadály.Sőt ez a legkisebb

2012. szept. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szia :) az én barátom 1 fejjel alacsonyabb nálam.. először nem tudtam kezelni a helyzetet... nagyon zavart hogy alacsonyabb nálam. 2x randiztunk aztán többet nem keresett, pedig nagyon jól elvoltunk a randin. hihetetlenül összepasszolunk és nagyon rendes ember. szerintem látta rajtam hogy zavar a dolog és inkább nem keresett többet. Eleinte én se őt, de nagyon elkezdett hiányozni és megkerestem. újra nekiálltunk randizni. aztán kiment 3 hónapra Németországba. ezalatt az idő alatt rájöttem hogy nem a külső a lényeg egy kapcsolatban és megváltozott a hozzáállásom a dolgokhoz. Most jött haza 1 hete és újrakezdjük :) én: 16/L, ő: 18/F
2012. szept. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
egyébként vicces, mert engem mindenki kivétel nélkül megpróbált lebeszélni róla.. borzalmas volt. édesanyám is mondogatta hogy hozzám magasabb pasi illik, meg minden, de nem érdekelt már a végére. :) téged se érdekeljen mások mit mondanak. előző voltam :D sok sikert!
2012. szept. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
lovely complex egy jó anime ami erről szól, nem tökmindegy ki milyen magas?
2012. szept. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!