Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez szerelem vagy szenvedély?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerelem vagy szenvedély?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy srácba, de nem vagyunk együtt. Csak kiváncsi lennék, hogy mi volt az, amit a múltkor éreztem. Mikor közvetlen mellettem ült, akkor egyszerűen megszűnt a világ, semmit sem érzékeltem a környezetemből, csak őt és mérhetetlen boldogság öntött el. Ahogy ott ült mellettem legszívesebben hozzáértem volna, megöleltem vagy megcsókoltam volna, ilyesmi. Szenvedély, vonzalom az, amit éreztem?
2012. szept. 2. 15:55
 1/7 anonim válasza:
Szerintem ez még csak szenvedély..ha tényleg szerelmes lennél belé akkor nem csak a közvetlen közelében éreznéd ezeket.:)
2012. szept. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszeruen annyirol van szo, hogy tetszik. Ezt en is ereztem egy fiu irant, akivel beszelo viszonyban voltam es szunetben elore nyultam es megsimogattam a tarkojat. Eloszor megijedt, de miutan hatrafordult es meglatta, hogy en vagyok, akkor meg ram mosolygott.

Eloszor en is azt hittem talan ez tetszesnel tobb, de miutan megismertem kozelebbrol kiabrandultam belole.(kozelebbrol=talalkozgattunk)

2012. szept. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kérdező? Énvelem is volt már hasonló, de ha több is volt/ van köztetek, mint egymás mellett ülés, akkor azért lehet, hogy van valami (amúgy beszéltél már vele?).
2012. szept. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én csak arra lettem volna kiváncsi, hogy mit éreztem akkor, amikor mellette voltam. Ez az utolsó mondat. Hogy ez az érzés is a szerelemhez tartozik? Ez azt jelenti, hogy vonzódom hozzá. Mert azt tudom, hogy szerelmes vagyok belé.
2012. szept. 5. 11:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Amúgy szoktál vele beszélgetni (függetlenül attól, hogy nem vagytok együtt). Hova valósi vagy?
2012. szept. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szoktam néha igen. De miért?
2012. szept. 5. 17:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak érdeklődtem. Még egy kérdés: Heves megyei vagy?
2012. szept. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!