Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek, ha több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ha több hónap együttélés után kiderülne a párotokról, hogy házas és gyerekei vannak?

Figyelt kérdés
2012. szept. 3. 07:15
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
úgy értem, mit tennétek, ha fülig szerelmesek lennétek...
2012. szept. 3. 07:25
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal otthagynám. Aki hazudik,abban nem tudnék megbízni többé.
2012. szept. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Elgondolkodnék rajta, hogy a bánatba nem vettem észre?
2012. szept. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
köszi, elgondolkodtam rajta. tovább?
2012. szept. 3. 07:48
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
AZONNAL dobnám!
2012. szept. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ha előtte jössz rá, azt kellene mondania, hogy "Oh, god" .
2012. szept. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
94%
Ez most komolyan kérdés???? .......
2012. szept. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
95%

"tovább?"

Azonnal lapát,dobd ki a fenébe!Egy kapcsolat alapja a bizalom,és nálatok más nem ment csak a hazudozás.

Azt meg se kérdem,több hónapig miért nem vetted észre.

2012. szept. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ööh,ez megkérdőjeleződött benned? Komolyan?

1. HAZUDOTT NEKED = NEM FÜLIG SZERELMES (logikusan végiggondolva, szerinted szeret,ha ilyesmit eltitkol?)

2. MEGCSALJA A FELESÉGÉT VELED - magyarul rohadtul nem a hűség mintaszobra

3. Lenne gyomrod együtt élni olyasvalakivel,aki otthon széthazudja az életét,és a két gyerekének is hazudik?


Ha valaki "Fülig szerelmes", az nem hazudik. A szerelem szép dolog,az tény,de ha ilyesmi történik,akkor meg kell beszélni,ki kell találni,hogyan tovább. Gondold bele magad az asszony helyzetébe,és most tök mindegy,hogy esetleg ő egy hisztis pi.csa,akivel lehetetlen együtt élni! A pasasnak GYERMEKEI vannak,márpedig egy gyerek az szent,ha tetszik,ha nem. Csodálom,hogy megkérdőjeleződött benned,hogy együtt maradjatok-e... én a helyedben megmondanám a pasasnak,hogy rendezze el a családi életét úgy,hogy az a családjának jó legyen (ha tetszik,ha nem,ők az elsők az életében remélhetőleg),és utána folytathatjátok,addig erkölcstelen szemét dolog mindkettőtök részéről együtt maradni. Gondolj bele,ha Te lennél anya és ez veled történne...mit tennél?

A pasid szerintem egy undorító mocsok,hogy ezt csinálja a gyerekeivel és a feleségével,és te sem vagy jobb,ha együtt maradsz vele.Ha így át tudott verni,hogy eltitkolta a családját,és te még így is akarod őt,hogy hazudott neked,akkor buta vagy.

2012. szept. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
68%
Azt hiszem, leülnék szemben a tükrömmel és közölném magammal, hogy hülye pi/fa vagyok. Eddig eszembe sem jutott megkérdezni töle családi állapotát. Ezután szégyenkezve elosonnék egy tapasztalattal gazdagabban.
2012. szept. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!