Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek felé? Hogyan kerüljünk beszélôviszonyba? FONTOS! FONTOS! FONTOS!

Figyelt kérdés
Van egy srác a suliban, aki nagyon tetszik, most 10.-es, én pedig 9.-es. ( de mellesleg egyidôsek vagyunk, most leszek 16 decemberben.) A barátnôm pótvizsgázott 29-én, én elkísértem ôt. Vártuk az eredményhírdetést, amikor az a srác, meg egy csaj, aki a haverja, odajöttek hozzánk, és beszélgetni kezdtek velük a pótvizsgáról. Ez a srác végig engem nézett, miközben magyarázott, és vigyorgott, annyira édes volt... :) Egy folyosón vagyunk, a termük két ajtóval arrébb van, szinte mindig látom. Ma az évnyitón viszont csak egyszer láttam, és felém sem nézett. Szeretném jobban megismerni, szerintetek rámosolyoghatok, vagy az már nagyon nyomulós lenne? Mit csináljak, hogy beszélgetni kezdjünk?

2012. szept. 3. 22:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan rámosolyoghatsz. Az meg egyeltalán nem nyomulás. És szerintem, ha úgy adódik a helyzet környékezd meg, ha egyedül nem mered, akkor a barátnőddel. Találj ki valami kamuszöveget, vagy esetleg a pótvizsga kapcsán is kérdezhetsz valamit esetleg. Véglüs mindegy, hogy mit, aztán a többi jön magától. A másik ötletem, hogy jelöld be facen és ott is írhatsz neki. De azért a személyes az jobb.
2012. szept. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már ismerôsök fagyunk facebookon, mivel 5. éve, hogy egy suliba járunk. ( nyolcosztályos gimi. )
2012. szept. 3. 22:55
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak nem tudom, hogy venni fogja-e a lapot a folyosón, ahol mindenki megbámul mindenkit kb... :) Na mindegy, megpróbálom.
2012. szept. 3. 22:56
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja, azt nem tudtam. Akkor írj rá ott vagy írj neki egy üzit, ha élőben nem mered.
2012. szept. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És köszi a választ.:)
2012. szept. 3. 22:56
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak határozottan! Vesztenivalód nincs, így kell hozzáállni. Drukkolok! :)
2012. szept. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mire nem jó a bukás?! Na, itt a példa a lámáknak, hogy kell csajokat felszedni! Egy matek karó a belépő...
2012. szept. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
beszéljél róla vmilyen zenéről abban csak lesz közös témátok p.p 14/f
2012. szept. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!