Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szexnek indult, de a srác viselkedéséből mostanra egyértelmű, hogy ő többet akarna. Nekem kellene felhoznom, hogy beszéljük róla, vagy ne aggódjak emiatt, amíg ő nem mondja, hogy neki ez a felállás kevés?

Figyelt kérdés
2012. szept. 4. 10:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ne aggódj miatta,várd meg mi ő felhozza.

Mert ha esetleg mégis félreértetted vagy valami hasonló akkor lehet,hogy elrontod ezt a "kapcsolatot"ami vele van.

2012. szept. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Erősítsd meg a korábbi felállásban, hogy ne reménykedjen feleslegesen. Gondolom nem akarod hülyíteni önző módon. Csak akkor folytasd ezt tovább, ha ő is tisztában van a te érzéseiddel.
2012. szept. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Meglepő,mert a nőknek szokott kevés lenni a csak szex,a férfiak bőven be szokták vele érni.
2012. szept. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
# 3 Ez abszolút nem így van. Én szexkapcsolatot akartam, a barátom volt az, aki komoly kapcsolat felé terelte a dolgot.
2012. szept. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2-es, igen én éppen ettől félek, hogy nem akarok érzelmekkel játszani. Ugyanakkor amit biztosan tudok az annyi, hogy fogalmam sincs mit akarok. Jól érzem vele magam, nem csak az ágyban, egyébként is, de nem vagyok készen egy kapcsolatra, és nincs meg az egészben az a nagy odavagyok érzés. Ezért sem tudom, hogy mitévő legyek, mert tény, hogy erősen ráutaló a magatartásom nekem is, de érzelmileg nagyon bizonytalan vagyok. Nekem kezd kicsit sok lenni ami köztünk van, de igazából elveszíteni sem szeretném.
2012. szept. 4. 11:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Hasonlóan indultunk. :) Nagyon hasonlóan! Aztán beletörődtem, hogy ez bizony kapcsolat, és nem is alakul rosszul... Nem éreztem magam én sem késznek új kapcsolatra (válófélben vagyok!!!), de nem bántam meg, hogy belementem!
2012. szept. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

De én nem vagyok szerelmes, és nem is tudom, hogy tudnék-e az lenni. Nekem ez az egész így jó, kellemes, bírom a barátait is, az anyukájával is találkoztam már, ő is cuki volt. Szóval tényleg minden jó, csak nem érzem azt, hogy ő lenne a nagy ő, na meg én is fél éve szálltam ki egy 3 éves kapcsolatból, korai még nekem ez.

Csak átverni sem akarom, az az igazság.

2012. szept. 4. 12:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Amíg azt sulykolod magadnak, hogy "nem állok készen", addig nem is leszel szerelmes. :) Ha viszont nyitsz, és elfogadod, hogy akár jó is kisülhet belőle, akkor még lehetsz szerelmes is. :)
2012. szept. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!