Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Tegnap szakitott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Tegnap szakitott velem a baratnom, viszont ma reggel dumaltam vele, hogy legalabb reggelente menjunk egyutt suliba, aztan haza, illetve elmehetnenk neha moziba kikapcsolodni stb, belement, gond nelkul.

Figyelt kérdés

Kicsivel tobb mint, 1ev 7 honapja voltunk egyutt, sok mindent megeltunk, sok szepet.

Ma egesz jol elvoltunk, nevettunk, stb... nem 1x megpuszilt, olelgetett stb...epp csak a kezemet nem fogta, szajra nem adott puszit (bar megszokasbol majdnem..) es csok nem volt.

Ugy erzem van ra esely, hogy ujra osszejojjunk, de megis, hogyan probaljam visszakapni? Nem akarok tulsagosan tolakodo lenni, de latom a remenyt.. Fokepp, hogy igy all hozzam.

Csak normalis valaszokkal szeretnek talalkozni, es olyannal ami segitsegemre lehet.



2012. szept. 4. 17:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Miért szakítottatok? És hány évesek vagytok? :) Ha ezeket megírod, segíthetek :)
2012. szept. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Miért szakítotattok?
2012. szept. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:

Szerintem, hogyha jól elvagytok, akkor rá fog jönni, hogy hiányzol neki, úgy mint barátnő! Hagyd kibontakozni a fiút és ha puszilgat az már jó jel. szerintem csak idő kérdése.

Amúgy ha szabad tudni, miért szakított veled?

2012. szept. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló: először én is félreolvastam, de a barátnője szakított a kérdezővel, tehát ő a fiú :)
2012. szept. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

O 16, En 17 eves vagyok.

Neki ez (volt) az elso kapcsolata, nekem sokadik.

Viszont azert ''ugy'' neki is en voltam az elso es nekem is o volt az elso. Mondjuk ha ugy vesszuk sokmindenben en voltam neki az elso.

Eleg kiegyensulyozott kapcsolatunk volt, nagyon jol elvoltunk mindig is. Egy gond volt, es bar ezt igy nem mondta ki, de tobb mint valoszinu, hogy ezert lett vege.. Megpedig az ok, hogy az anyja nem nagyon engedte sehova, igy a nyar ugy telt, hogy a seggunkon ultunk mindig mikor talalkoztunk. Egyszer mentunk el nyaralni, ugy hogy csutortok estem entunk, vasarnap este jottunk is. Miota egyutt voltunk, nagyon ritkan voltunk kikapcsolodni, szinten az anyja miatt. Ugy gondolom, hogy unalmassa valt szamara igy a kapcsolat, hogy nem volt benne ''szorakozas'', bar ezt o is emlitette, hogy raunt a kapcsolatra.

De valahogy erzem meg a remenyt, hogy visszakapjam.

A mai nap, csak erre adott okot...azaz a remenyre.

Biztos nem idokolatlanul puszilgatott, olelgetett... mikozben (lehet szegyen..) fiu lettemre tobbszor is elsirtam magamat mielott elkoszontunk volna.

De ezt leszamitva elszorakoztunk, jol elvoltunk. :) Jol is esett, hogy megmaradt ezt.

Megmondtam neki is, hogy szandekomban all ot vissza kapni, es mindent megtenni azert, hogy minden szep es jo legyen.

Bocs a ''regenyert'' meg lehet kicsit kivehetetlenek a fontosabb infok, de eleg sok mindent probaltam egyszerre irni. :D

2012. szept. 4. 20:12
 6/14 A kérdező kommentje:

Ja es igen, en vagyok a fiu, es a baratnom szakitott velem.

Bar a mai nap tenyleg ugy zajlott mintha meg egyutt lettunk volna, leszamitva hogy nem volt csok, kezenfogvajujdejosetalas...

2012. szept. 4. 20:14
 7/14 anonim ***** válasza:
Kibékültetek már azóta?
2012. szept. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nem mondanam. :/

Jol elvagyunk, meg minden, puszi puszi, olelget stb...

De semmi mas. :/

Holnap nincs elso orank es elhivott mekibe, megbeszeltuk, hogy valamelyik delutan elmegyunk bowlingozni. Szal minden szuper, de azon kivul, hogy megolelget, megpuszil, semmi nincs... ilyen is-is a helyzet...egyutt is meg nem is.

2012. szept. 5. 17:14
 9/14 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy én vagyok a hülye...de....


Azért csinálja ezt, mert valószínűleg nem voltatok sokat randizni ( szerintem, mivel ezt nem írtad le! )és "szakított" veled, hogy úgy mennyetek el randizni, hogy közben azt érezd/érezzétek, hogy ez nem egy közös program ehov elemgyünk, hanem egy tényleg igazi randi, ahol csa TE és Ő vagytok, szerintem ez lehet az ok... egyszer hívd el őt te, mondjuk esetleg egy romantikus filmre ( tájékozódj utána, hogy van e benne olyan rész, ahol a férfi hirtelen és hosszan megcsókolja a nőt, hogy ez hanyadik percnél van és ahogy látja a barátnőd a csókot, csókold meg őt! ) ha hagyja akkor kérdezd meg, hogy " Szerelmem, :$ lennél-e újra a barátnőm? :$ <3 "

2012. szept. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Tetszik az utolso valasz.

Hivtam en sok romantikus filmre pl a moziba, mivel en is egy ilyen jellegu ember vagyok. :)) Szivesen megneztem vele ilyen filmeket. :))


Hat igen, randi nem nagyon volt. :/ Pont errol beszeltem neki valamelyik nap. De most csinalunk kozos programokat, bowling, furdo, mozi, korcsoja.

Az a gond, hogy az anyja nagyon nehezen engedte el barhova is. Miota egyutt vagyunk, voltunk 2011.01.22ota, azota vagy 5x lehettunk moziban, 3x furdon, 1x allatkertben, 1x taborban 3 napra es egyszer nyaralni 3 es kb fel napra. :/ Ez nem tul sok ennyi ido alatt. :/

Sajnos most nyaron is csak ultunk itthon es kesz. :/ Par napra mentunk el..

De holnap reggel elmegyunk mekizni, valamelyik nap bowling, ma beszeltunk a furdorol is. :)

Bizom benne, hogy minden helyre jon. Tudom, hogy jol erzi magat velem, stb.. Bar ez valszeg keves. De sokat elarul az ahogy hozzam er, ahogy simogat, ahogy odabujik, stb... Eleg jol ismerem mar. :) Es erzem, hogy van remeny. Mar csak azt nem tudom, hogy hogy tudnam ujra kapcsolatba vinni a dolgot. Rohadtul hinyzik, hogy megcsokoljam, stb.. :/

2012. szept. 5. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!