Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok a baráttal való...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a baráttal való párkapcsolatról?

Figyelt kérdés
Szerintem ha megvan a vonzalom, és tényleg nagyon szeretik egymást, akkor egy hosszú kapcsolat lehet belőle. A szerelem elmúlik, ezért úgy gondolom, hogy arra nem is érdemes hosszútávú kapcsolatot alapozni, csak ha utána megtud maradni a szeretet olyan szinten.
2012. szept. 4. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Én két héttel ezelőtt írtam erről, de egyszerre két barátom is akadt. Azóta is barátaim, de nem vagyok beléjük szerelmes, de nagyon szeretem őket.
2012. szept. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és összejönnél valamelyikkel? nekem 4 éve a legjobb barátom, de mostmár összejönnék vele szívesen, mert ezalatt az idő alatt sokat alakultak a dolgok.
2012. szept. 4. 23:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Valakinek bejön valakinek nem.Szerintem gyakori hogy haveri/baráti körből választanak az emberek.Volt egy rangsorolás hogy a társadalomban hogy oszlik meg azembeek ismerkedési szokásai helyileg.Első vagy második helyezett lett a baráti társaság.
2012. szept. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én sajnos így vesztettem el egy nagyon jó barátot. Hogy ő 4 év után azt mondta hogy szeretne többet én meg belementem úgyhogy részemről a fizikai vonzalom nem volt meg. Nem érte meg 4 hónap miatt(mert persze nem működött pont a fizikai része miatt) tönkretenni egy 4 éves barátságot.Mi azóta nem beszélünk sajna
2012. szept. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a legjobb kapcsolataim barátságból alakultak ki.
2012. szept. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Baráttal soha ez arany szabály!!!!Persze ha el akarod veszíteni akkor csak hajrá!(Más mikor barátkozol és más mikor párkapcsolatba vagytok)
2012. szept. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Eddig még működik.
2014. ápr. 7. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!