Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány, aki tetszik....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, aki tetszik. Mit tudnék csinálni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Most júniusban bevalltam neki...Hát (idézem): "...maradjunk barátok..." Ő most hetedikes,én hatodikos. Akkor(júliusban) azt hittem, hogy már elfelejtettem, de ma láttam kinti szünetben, és..és sokkal szebb azóta... Ma 4 órám volt,és a harmadik szünet a kinti is...Amikor bejöttünk az udvarról, visszaemlékeztem rá, mi volt,és csak néztem ki a fejemből...Semmire nem reagáltam,de már majdnem sírtam, amikor már a haverok is kérdezték, hogy mivan...
2012. szept. 5. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:

jessszus...még ráérsz....


L22

2012. szept. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

6.os koromban még internet se volt otthon -.-

ha nem tetszel neki,akkor jobb ha elfelejted...

2012. szept. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Megértelek téged, viszont ha azt mondta hogy legyetek barátok, akkor nincs mit tenni, el kell tudni fogadni, hogy ő nem akar veled komolyabb kapcsolatot. Ráadásul ő mivel felsőbb osztályba jár feltételezem idősebb is, ami ebben a korban azért számít (Most mindenki döntse el, mi igaz abból, hogy a lányok hamarabb érnek mint a fiúk) Én azt javaslom gondolj bele, mi lenne fordított helyzetbe. Ha lenne egy lány akinek tetszel, de neked ő nem tetszik...na ugye, te is szeretnéd hogy tudomásul vegye hogy nem szeretne veled komolyabbat. Ráadásul hidd el, bőven ráérsz még járni lányokkal. Én azt javaslom tanulj, legyél művelt, és figyelj oda és figyelj oda a tiszta gondolkodásra is, ne hagyd, hogy az ostobaságokkal befolyásoljanak. Én nekem 18 évesen volt legelőször barátnőm, és semmit nem vesztettem. Te is megtalálhatod majd idővel azt a lányt, aki illik hozzád!

2012. szept. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!