Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! Miért vagytok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Miért vagytok olyan ösztönösek? Miért nem jó egy kedves aranyos fiú aki szeretne, hanem inkább odamentek a 100. kanhoz és vállaljátok az újabb csalódást, megalázást?

Figyelt kérdés
Azt veszem észre, hogy aki szeretetet adna meg megbecsülne titeket, azok a pasik nem kellenek nektek, csak odamentek, olyan ösztönös kanhoz aki újabban is megalázna, megcsalna. Már egy buta patkány is tudja, hogy ha megráz valami nem megyünk oda 100.-szor is hiába ott van a kaja .
2012. szept. 5. 15:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem olyan barátom van, aki szeret és megbecsül, de ha férfiatlanul viselkedne, nem kellene...
2012. szept. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
létezik olyan kan is, aki szeret. na, a lányok ilyeneket keresnek. csak nem mindig jön össze. de tudod, a remény hal meg utoljára.
2012. szept. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ez a kérdés nem fontosabb az érzelem mint a nemi ösztönök megélése?
2012. szept. 5. 15:46
 4/14 anonim ***** válasza:

Ne legyünk képmutatók mind a kettő fontos. Mármint int jó szex nélkül nincs jó kapcsolat. De a jó szex nincs összefüggésben azzal, hogy egy pasi szemét e vagy nem...de érzelem nélkül meg nincsen jó szex :D


Nézd attól mert pár lány hülye, és hülyeségeket csinál, nem kéne általánosítani.

22/L

2012. szept. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Azért nem kellenek nekik az olyan csávók akik szeretet adnak, mert azok általában pontosan olyan puhap*csök mint maga a kedves kérdező. Tessék férfiasan, és dominánsan viselkedni...
2012. szept. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Mindkettő fontos! Egy pasi legyen határozott, férfias, irányítson a kapcsolatban, és mellette legyen gyengéd és odaadó is. :) És jó az ágyban! :)

Nekem szerencsém volt, mert megtaláltam azt, aki minden "elvárásomnak" megfelel. :)

2012. szept. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Hogyne lenne összefüggésbe a jó szex és megcsalás között.

Mitől jó egy férfi a szexben általában??

A férfi szexuális vágyának mértéke miatt, mert több a férfi hormon stb. Ezért sokkal jobban kisérthető, mert a férfi szaporodási ösztöne azt mondja minél több helyre elhinteni a magokat. (megcsalások nagyobb része nem derül ki csak a filmekbe)

Írjátok mind kettő fontos, persze ideális esetben valóban, de az olyan pasikból nagyon kevés van, általában azok a pasikra több lány jut, így megint odajutunk ki hogy megcsalás.....

Egy felérést láttam valahol, hogy a nők 60% nem fogja megtalálni a párját sose, mert olyant keres amiből kevés van, nagyon kevés, tehát statisztikailag se jönne ki a dolog

2012. szept. 5. 15:59
 8/14 anonim ***** válasza:

Akkor érjük be a maradékkal? :)

Amúgy a szex pont attól lesz jó, ha a pasit nem csak az ösztön hajtja, hanem figyelmes, odaadó az ágyban IS!

Közhely, de a nők legfőbb erogén zónája a lelke... A barátom maximálisan törődik az én kielégülésemmel, mivel tisztában van vele, hogy egy nő sokkal több orgazmust tud elérni, mint egy férfi, és neki ez is a célja, hogy nekem minél több legyen, minél többféleképpen! :)

És van meghitt szeretkezés is, meg vad szex is köztünk, megfelelő arányban. Ettől lesz jó egy pasi az ágyban.


Na meg attól, hogy ott is domináns, tehát nem várja el, hogy én irányítsam, hanem mindenben ő irányít, és ez nekem jó. Mi nők ezt várjuk el egy kapcsolatban is: irányítson a pasi, és az nekünk legyen jó, ahogy irányít! Ennyi a titok.

2012. szept. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

"Egy pasi legyen határozott, férfias, irányítson a kapcsolatban, és mellette legyen gyengéd és odaadó is. :) És jó az ágyban! :)"

Hogy valaki ilyen ellentétes tulajdonságokat tudjon kezelni nagyfokú érzelmi intelligenciára van szükség, ami kevés férfinak van meg

2012. szept. 5. 16:07
 10/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ellentétes tulajdonságok, vagy egyszerűen csak tényleg szerencsés vagyok. :)
2012. szept. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!