Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti mit szólnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mit szólnátok, ha a barátnőtöknek lenne kulcsa a lakásotokhoz?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: a barátom nemrég költözött külön, egyedül egy albérletbe. Szokta mondogatni, hogy nem jó neki egyedül, milyen jó lenne, ha odaköltöznék hozzá, stb. csak sajnos ez még jelenleg nem megvalósítható, a szüleim ugyanis nem igazán díjaznák az ötletet...

Viszont arra gondoltam, hogy megkérhetném, hogy másoltasson nekem kulcsot a lakásához, és akkor pl ha ő még dolgozik, de én előbb végzek a sulival, be tudnék menni, elmosogatnék, vagy készítenék neki vmi meglepit, sütit, akármit... értitek:) Így ő sem érezné olyan magányosnak magát, és félig olyan lenne mintha együtt laknánk, 2 naponta úgyis nála aludnék (csak hogy anyumék is meg legyenek nyugodva, hogy vagyok otthon is). Szerintetek? Vagy ezzel már belemásznék az életébe?


2012. szept. 5. 22:32
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem jó ötlet.semmi baj ezzel.én lazán bele mennék
2012. szept. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Őőő... Jó kérdés. Nem szeretem, ha úgy érek haza, hogy amit valahogy ott hagytam, máshol van. A férfi és a nő számára a rend nem ugyanazt jelenti. Elég precíz vagyok, rendet tartok, ha valami máshova kerül, ölök. Kaját megoldom magamnak, az ajándékokat pedig utálom. De most hogy egy másik emberért változtatnék-e ezen a hozzáálláson... Nem, nem szeretném, hogy akkor állítson be megbeszélés nélkül, mikor épp kedve szottyan.
2012. szept. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ha azt mondta, örülne, ha odaköltöznél, akkor nincs ebben semmi rossz. Szerintem nyugodtan kérj tőle egy kulcsot.
2012. szept. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ja azt elfelejtettem hogy 21 éves vagyok:)
2012. szept. 5. 22:35
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt tőle kell megkérdezned, hogy zavarná-e. Szerintem ha jól működő kapcsolatról van szó, akkor mindenképp adni fog kulcsot, pláne, ha már össze is költöznétek, ha lehetne. Szerintem nincs mitől félned :)
2012. szept. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hát igen, mivel mondta hogy örülne neki, ezért gondoltam, hogy nem venné zokon.. de ki tudja.. meghallgatok pár véleményt;)
2012. szept. 5. 22:36
 7/10 Hole Hunter ***** válasza:
Sztem igen meglepődne a feleségem... :)
2012. szept. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Soha nem volt barátnőm, és nem is lesz, el sem tudom képzelni milyen lenne ez.


viszont mc leszek, ilyen rímeket csak egy igazi mc tud szerintem. Császtok, ez ennyi.

2012. szept. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha már jó ideje együtt vagytok, és jól megvagytok akkor sztem van realitása a dolognak, és vszeg ő sem fog ágálni ellene (feltéve, hogy nincs másik csaja is melletted).

Viszont azt Qrvára nem értem, hogy 21 évesen mit díjazgatják még a szüleid az ötleteidet - de persze, ha neked ez így megfelel...

2012. szept. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ohh... ne is mondd.... frászt kapok tőle hogy még mindig beleszólnak abba h mit csinálok... ez megérne egy külön témát....
2012. szept. 5. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!