Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti hogyan szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogyan szoktatok kedveskedni a barátotoknak? Most nem a szexre gondolok, hanem úgy általában, mit "adtok" a párotoknak?

Figyelt kérdés
Én sajnos sosem voltam az a mézes-mázos becézgetős barátnő, egy kicsit zárkózott és kicsit hideg vagyok még akkor is, ha szeretem a barátomat és megbízom benne. Hogyan változtassak ezen, mert ez zavar és bánt? Fiúk véleménye is érdekelne, hogy ők mit "várnak" a barátnőiktől. Előre is köszi a normális válaszokat.
2012. szept. 6. 11:24
 1/7 milyen ***** válasza:
Egy hideg nő mindig illúzióromboló hosszú távon egy pasinak. szerintem a pasik nem szeretik a savanyú csajokat. ami adhatsz az rajongó szeretet, és odaadás. (Remélem vissza is kapod, mert úgy jó.) Ha csinálsz valamit azt járja át a szeretet. És a jó szexről ne feledkezz meg4 Abban légy odaadó, bevállalós és élvezd!
2012. szept. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem tom... általában én csinálok neki reggelit, ha ott vagyok. (nem élünk együtt) Ha fáj a háta, vagy egyéb testrészei, megmasszírozom. Mm... Szoktam néha vinni sütit cukrászdából, mert édesszájú.

Ha rosszul van, vagy nyűgös és nincs kedve semmihez, akkor simogatom a haját, vagy a hasát, vagy amit szeretne, és attól megnyugszik. Ilyesmi. Apróságok, annyira én sem vagyok lelkis, meg érzelmes, amihez épp kedvünk van..

21L

2012. szept. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én odafigyelek apróságokra, ha megemlít valamit, például egy kaját, azt amint lesz időm megfőzöm neki, ha valami programhoz nincs kedvem, de neki igen, akkor a kedvéért bevállalom, és sokszor volt, hogy a végén már nagyobb kedvem volt hozzá, mint neki. :) De ez oda vissza működik.

Ha zárkózott vagy, vele legalább ne legyél. Vagyis próbáld meg. :)

2012. szept. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megmasszírozom egy nehéz munkanap után, sütit csinálok neki, simogatom.
2012. szept. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ha valaki túlságosan nagyszájú az sem jó. Volt már dolgom olyan pasival aki azt hitte magáról hogy ő az isten, a király, előadta hogy így "ellátja" a bajom meg úgy, meg hogy sikoltozni fogok, meg kaparni a falat szex közben stb. és mikor oda került a sor, kiderült hogy egy nagy nulla. (elhiszem hogy egyéjszakás kalandnál érzelem nélkül elég nehéz odatennie magát az embernek) de az évek során rájöttem hogy jobban szeretem azokat a pasikat akikből ki lehet hozni a kisördögöt! Akiről nem mondanád meg hogy milyen jó az ágyban stb. A rámenősség és a nagyképűség között órási a különbség!

Tehát jobb lenne ha az emberek magukat adnák, és nem játszanák meg magukat.

2012. szept. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
főzök nekik kaját, vagy sütök sütit. zabálni minden férfi szeret =D
2012. szept. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, aranyosak vagytok!

Azt még megkérdezném, hogy hogyan álltok a becézéssel? Szoktátok becézni a barátotokat, mert én nem igazán. A nevén szólítom, ami nem valami kedves, viszont amikor pl mackónak hívom, akkor meg én érzem magam hülyének.... Hogy tudnék magamon változtatni? Egyébként 23 éves vagyok.

2012. szept. 6. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!