Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Elolvastam a fb-on a """barátom""" néhány levelét, de durva dolgot találtam!

Figyelt kérdés

Két nála jóval idősebb nőnek írogatott (akik barátai), rólam már egy éve, hogy szakítani akar velem, volt ott olyan is, amiben lehülyézett, meg kiröhögték pár dolgomat. De a legdurvább, hogy olyat írt, hogy kár, hogy akik neki kellenek, azoknak ő nem, és, hogy "Évát akarja" (aki nem én vagyok...) meg valami Rékát, de ő is lekoptatta, és ráadásul társkeresőzött, mikor már együtt voltunk, csak a két csaj dagadt volt, és ezért nem találkozott velük, valamint, hogy én csak "kúrni" voltam jó neki... :S

Ezeket még tavaly írta, pár hónapja már nem írtak.

Szerintetek valljak színt, hogy elolvastam mindent...?


2012. szept. 6. 13:25
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben biztos rákérdeznék,sőt az sem biztos,hogy vele maradnék ezek után.

Hány évesek vagytok és mióta vagytok együtt?

2012. szept. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kúrd ki, mert ha egyszer nem utasítják vissza, akkor ő dob téged 99% és mond is el neki, hogy olvastad. És ne halgass rá akkor, mert menteni fogja magát az fix.
2012. szept. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem kérdeznék rá igazából, mivel ezen nincs mit megbeszélni. Összecsomagolnám a cuccom, és kúrjon tovább azt akit akar... De mivel nem kell senkinek így hoppon marad. Hagy rágja magát, hogy hirtelen mért szakítasz, hidd el, a higgadtságod sokkal jobban fogja bosszantani, mintha most kivered a hisztit.


28/n

2012. szept. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki hogy elolvastad ezeket.:D

Csak kihasznál egyébként,ha a kúrásnál többet akarsz dobd.:D

2012. szept. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
100%

Mivel az sem szép dolog, amit ő csinált és az sem amit te, így végül is ti egymásnak vagytok kitalálva. :)


Viccet félre rakva, szerintem ne mondd el, csak lépj le mondván, hogy meguntad és, hagyd meg neki üzenetként, hogy máskor legyen biztonságosabb, ha már ilyen kis többszínű alakváltó fiú, szóval szerintem hagyd rá, hogy ő jöjjön rá mi történhetett.


26/f

2012. szept. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott, ennek annyi...eddig tartott. Ne csatlakozz az idiótákhoz , hogy ilyennel együtt maradsz, és majd kimagyarázza magát...
2012. szept. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
0%
Tudod az interneten úgy hazudunk ahogy akarunk.Nem kedvelem az olyan embereket akik megjegyzik hogy nem vetted fel a telefonod,ezt meg azt írta sms ben facebokon,meg ilyesmik.Én is sok marhaságot csinálok megírogatok interneten hülyitem a népet és viszont kapom.Most ha valaki ezért elhagyna akkor nem sírnék utána mert keveri a a szezont a fazonnal.Komolytalan ilyesmivel foglalkozni mert könnyelműen ideírok akármit aztán meg fele se igaz.
2012. szept. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
mondjuk ne olvasgass bele mások üzeneteibe
2012. szept. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 A kérdező kommentje:
Én 22, ő 31.
2012. szept. 6. 13:40
 10/54 A kérdező kommentje:
Ja, és több, mint egy éve vagyunk együtt..
2012. szept. 6. 13:40
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!