Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eloszlatod a kételyt, a remeteség jó, igaz?

Figyelt kérdés
Szóval én egyenlőre nem érzem magam kész egy párkapcsolatra, azt mondják jó képű vagyok a lányok is megjegyzik hogy helyes vagyok utcán random, de nem kell meg barátnő, ezt olyan nehéz elfogadni kívülállóként?

2012. szept. 6. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi ezzel a gond? Nem nehéz elfogadni. Ki nem fogadja el?
2012. szept. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs is ezzel semmi baj. Néha jó egyedül lenni, amikor nem befolyásol semmi és senki. :)
2012. szept. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok.16/F
2012. szept. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A függetlenségnek vannak előnyei és hátrányai is.

Előnye, hogy nem kell alkalmazkodnod senkihez, nem kell női hisztiket elviselned, a magad ura vagy, nem kell lányra költeni, több pénzed marad magadra.

Hátránya, hogy nincs egy olyan személy az életedben, akihez odabújhatsz, akivel minden titkodat megoszthatod. Párkapcsolat nélkül nincs állandó szexpartnered sem, sokszor ez is problémát okoz.


Szóval mérlegelned kell az előnyöket és a hátrányokat, és ha úgy gondolod, utána eloszlathatod magadnak a kételyt.

2012. szept. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

16 éves "remete"

XDDdddddddddddddddddddddd

2012. szept. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem jó. Azt hiszem, hogy csak azért érzed ezt, mert terhes vagy.
2012. szept. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok remete.Csupán nincs kapcsolatom,és egyenlőre nemnis szeretnék..
2012. szept. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!