Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon hülye vagyok? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hülye vagyok? Miért érzem ezt még mindig, ennyi megaláztatás után is?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, 8.-os. A suliba járt egy srác, aki tavaly előtt ballagott el és már évek óta tetszett. Viszont az állítólagos legjobb barátnőm, miután elmondtam neki, hogy szerelmes vagyok abba a fiúba, elmondta ezt egy másik csajnak az osztályban, aki barátkozott a sráccal és mint utólag kiderült, elvileg jártak is...2 (!) napig. Mondjuk én ezt nem nagyon nevezném járásnak, de ez már mellékes..

És az a lényeg, hogy a csaj meg továbbadta ezt a srácnak és az osztálytársainak, ezért csúfoltak, mi több, a FÉL ISKOLÁT ellenem fordították. Erre már csak rátett egy lapáttal, hogy egy városban lakunk és reggelente egy busszal jártunk be a suliba, így amikor csak tehették, még a busz közepén is beszólogattak, hogy milyen ronda vagyok, etc. ...

Egy ideig úgy voltam vele, hogy ezek után már nem is tetszik, meg ugye újabban nem is látom még a buszon se, szóval elfelejtem. Csakhogy pár napja megint eszembe jutott és azóta nem tudom kiverni a fejemből, reggel Ő az első gondolatom, amikor suliban vagyok, csak Rá tudok gondolni, mielőtt elalszok, Ő az utolsó gondolatom, gyakran Vele álmodok...Már néha azon kapom magam, hogy a füzetembe az Ő nevét írkálom szivecskékkel meg ilyenek.

Tényleg úgy érzem, szeretem. Nem telik el úgy nap, hogy facebookon ne az ő képeit nézegessem. És közben folyton gyötör ez az érzés, hogy amikor másokkal láttam beszélgetni, olyan rendesnek tűnt, engem meg megalázott. És ezek ellenére is szerelmes vagyok Belé.

Mit kéne tennem? Próbálok másra gondolni, de nem megy. Esetleg ha fogynék és megnöveszteném a hajamat, esetleg be is festeném, szerintetek lehetne Nála esélyem?

15/L, Ő 16/F


2012. szept. 7. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
A fogyást támogatom, de csak ha tényleg túlsúlyos vagy, a többi mellékes. A srácot felejtsd el, éretlen bunkó. Pár évig még össze lesztek zárva, ezalatt rengeteget változhatsz külsőleg-belsőleg, még az is lehet, hogy a végén ő fog utánad koslatni, remélem te nevetsz a végén. A fő gondod mindenesetre szerintem a tanulás legyen, a legjobban azzal tudsz visszavágni, ha viszed valamire az életben.
2012. szept. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát honnan tudjuk, hogy mire van esélyed? :) Fogyj le, növeszd meg a hajad és ha már minden pasi téged akar, akkor rájössz, hogy nem is kell neked az a gyökér.
2012. szept. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :-)

Első: "szerencsére" nem vagyunk összezárva, én még 8.-os vagyok, ő meg 2 éve ballagott. És valószínüleg nem is ugyanabba az iskolába megyek majd továbbtanulni, ahol most Ő van. Egyébként ha ez segít elképzelni a testalkatomat, 160 cm vagyok és jelenleg kb 58 kg :S Tudom, hogy nagyon hájas vagyok, csak az a baj, hogy régebben nagyon vékony voltam, csak az utóbbi 1-2 évben híztam meg ennyire. Utána kezdődött ez az ördögi kör: úgy próbáltam fogyni, hogy naponta csak egy almát ettem, vagy még annyit se, viszonylag laposabb lett a hasam, utána hirtelen bezabáltam egy csomót és megint híztam. :/

2012. szept. 7. 17:37
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Hát jó nagy k.csög a "legjobb" barátnőd. Dobd a fenébe! Minek neked ilyen csaj?

2.Nehogy már szaladj olyan szekér után, ami nem akar felvenni!Legyen már tartásod! Tiszta hülyének fog nézni mindenki, ha megint bepróbálkozol. És kezdődne elölről a rémálmod. Egyébként sorstársak vagyunk, csak én egyből kitoltam azt a ganajt. Nem pazarolom a drága időmet idió.ákra. Mindig úgy gondoltam, hogy ezek szerint nekem nem őt rendelték, hanem mást. Mert akkor viszonozná az érzelmeimet. Úgyhogy az ilyeneket mindjárt lapátra szoktam tenni lelkileg.

Azt hitték, hogy fájdalmat okoznak, de én másnap már röhögtem mindenkin. XD


A tök.m sanyargatná magát egy ilyen féregért.

Neked most idő kell, amíg elfelejted, és ez akkor lesz, ha már újra szerelmes leszel. És ez néha hónapokig, esetleg évekig tart. De megéri várni. :)

Egyébként meg, ráérsz. Ilyenkor a srácok még lyukra pályáznak, skalpokat gyűjtenek. 20 felett már komolyabbak a szándékaik és 30 körül akarnak megállapodni.

Nála csak egy lennél a sok közül.

Kisfiú ő még. Az ilyet meg nem is lehet igazi férfinek hívni. Mert az igazi férfi intelligens és nem bunkó.

Férfit keress, ne kisfiút.

2012. szept. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Neked is köszönöm a választ :)

Amúgy azzal a csajjal már tavaly összevesztem, azóta se békültünk ki, pedig első óta elválaszthatatlan barátnők voltunk... Mondjuk én is jó hülye voltam, mert a többiek mindig elmondták, hogy a hátam mögött folyton kibeszél, de nem hallgattam rájuk, sőt, amikor elmeséltem a csajnak, hogy elmondták, hogy miket mond rólam a hátam mögött, és kérdeztem, hogy ez tényleg igaz-e, bebeszélte nekem, hogy el akarnak minket választani. Amúgy így visszagondolva, ez a csaj tényleg egy igazi kis féreg volt, nagyon durván tudta/tudja az embereket manipulálni. Amikor először volt egy nagyobb összeveszésünk, már az osztályt fordította ellenem, persze én voltam akkora ökör, hogy kibékültem vele még ezek után is. És ez a nagy veszekedés után jött a második, na azóta nem békültünk ki. És ezt már nem is bánom.

2012. szept. 7. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!