Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy fiú, de a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú, de a kapcsolatunk kb 0-án van. Hogyan tegyem meg az első lépéseket?

Figyelt kérdés
2012. szept. 8. 23:07
 1/8 ASOT ***** válasza:

Mit jelent egészen pontosan az a "0" ?


csak látásból ismered? vagy tudod a nevét is? vagy beszéltetek e már?? szóval mit is?

2012. szept. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát köszönünk néha beszélünk...nagyon ritkán :S inkább csak köszönünk egymásnak :/
2012. szept. 8. 23:10
 3/8 A kérdező kommentje:
persze tudom a nevét igazából nagyon régóta ismerem...csak nem figyeltünk fel egymásra
2012. szept. 8. 23:12
 4/8 ASOT ***** válasza:

Hol történik ez? Hány évesek vagytok?


Szomszédok? osztálytársak? kollégák? vagy egy suliba jártok? vagy csak reggelente összefuttok a péknél?

2012. szept. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
szomszédok vagyunk
2012. szept. 8. 23:18
 6/8 A kérdező kommentje:
én 17 ő 19
2012. szept. 8. 23:19
 7/8 ASOT ***** válasza:

óó értem.


akkor legközelebb ha köszönsz neki kérdezd meg h nincs e rád egy perce.

Majd elmondhatod neki h régóta itt laktok egymás mellett de semmit sem tudsz róla, a szomszédodról, és lenne e kedve ahhoz ha meghívnád valami nasira vagy teára vagy valamire egy kicsit beszélgetni.


ennyi.

2012. szept. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :) majd próbálkozok :)
2012. szept. 8. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!